Francë 2016

ForumiVirtualJR

Anëtar i ri
Titulli: Francë 2016

e kisha per skuadren , jo mua personalisht :p

Ah ok pardo me :p
Skuadra me kualifikim siguron dhe 10 milion euro tjera qe do perktheheshin ne pushime per Duken ,Shulkun ,Bujar Pregjen e kshu me rradhe .lol (Sepse per infrastrukture as behet fjale ti shpenzojne :D)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Francë 2016

S'ka me bileta :gjuhe:
 
Top