Frika nga Gjarperinjte.

LoSsT

VIP
Frika nga Gjarperinjte. E papare fare kjo

 
Last edited by a moderator:

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Frika nga Gjarperinjte.

Hahahahahaha sa frik qe i paska ky mir qe si paska ndaluar zemra
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Frika nga Gjarperinjte.

edhe une i kam tmerr :(
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Frika nga Gjarperinjte.

lol lol lol kam qesh me lot kur kam pare kete videon.
Sa me pelqen ky gjarpri aty. :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Frika nga Gjarperinjte.


O fort kjo se kisha par ndo nje her lol lol lol lol lol lol
 

Kila

VIP
Titulli: Frika nga Gjarperinjte.

Te kisha qen une do me kishte rene te fiket apo si kam frik vdesss fareeeeeeeeeee dhe ne ender me dalin cdo nat :D sidomos veres :D
 

diku diku

Anëtar i Respektuar
Pe: Frika nga Gjarperinjte.

gjarpri nuk te ngacmon eshte e mire ..... une do e kisha kapur me dore mundesisht te kisha ba dhe nje foto me te sepse me pelqejne thjeshte i diskriminuar ....gjarpri kurre nuk te sulmon ...biles ne te kundert njeriu e sulmon dhe e vret...

po te kafshoj gjarpri dhe i shpeton kafshimit te tije, njeriu jeton dhe vdes nga plakja dhe jo nga semundjet.....

1 gram helm i mambes se zeze kushton 480 euro me shume se uraniumi apo cdo metal tjeter pervec diamantit ...... e shikoni se sa te dobishem jane gjarprinjet ....
 
A

Alltini

Titulli: Pe: Frika nga Gjarperinjte.

gjarpri nuk te ngacmon eshte e mire ..... une do e kisha kapur me dore mundesisht te kisha ba dhe nje foto me te sepse me pelqejne thjeshte i diskriminuar ..

Nje shprehje e vjeter thot te vuash si gjarpri posht gurit,,e ti besh nje shperlarje trurit!
 
Top