Frika nga koronavirusi/ Videoja e berberit “të kujdesshëm” bëhet virale

Hera

Banned

Frika nga koronavirusi/ Videoja e berberit “të kujdesshëm” bëhet virale

Në një kohë kur bilanci botëror është thelluar në 2,995 viktima dhe 87,716 të infektuar nga koronavirusi, një berber nga Kuvajti duket se e ka marrë tepër seriozisht të mbrojturit nga virusi në fjalë.

Aktualisht në rrjetet sociale po qarkullon një video, në të cilën berberi teksa mban një maskë përpiqet t’i qëndrojë sa më larg klientit dhe të shmangë çdo kontakt të mundshëm.

Klan tv
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
hahahahahahaha,medet c`ben robi shkret nga frika.
I shalla po kalon ky virus i keq.
 
Top