Fundi i botes!!!

Levina

L.E.V.I.N.A
Titulli: Fundi i botes!!!

Kur mendoj,se njerezit,bimet,kafshet, gjithcka vdes.... them dhe botes do i vije fundi nje dite
Kur mendoj se dhe pse njerezit vdesin- te tjere lindin,me bimet e me kafshet po ashtu....atehere dhe bota do njohe transformim tjeter
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Fundi i botes!!!

Fundi botes....? Sot .... Night out me pije te lengshme dhe te gaZta...
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Fundi i botes!!!

po qe nje dite do te vij, do te vij thuaj, po pse te na mundoj kaq shume me e gjet kur?!? :p ... Kur ta ket vendos i madhi ZOt ka me ardh, dhe ate dite s'shpeton dot askush askend Loverman ;)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Fundi i botes!!!

Fundi botes po ndodh dite per dite, pak nga pak. S'pres ndonje fund bote tjeter.
 
Top