• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fundi i botes!!!

Levina

L.E.V.I.N.A
Titulli: Fundi i botes!!!

Kur mendoj,se njerezit,bimet,kafshet, gjithcka vdes.... them dhe botes do i vije fundi nje dite
Kur mendoj se dhe pse njerezit vdesin- te tjere lindin,me bimet e me kafshet po ashtu....atehere dhe bota do njohe transformim tjeter
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Fundi i botes!!!

Fundi botes....? Sot .... Night out me pije te lengshme dhe te gaZta...
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Fundi i botes!!!

po qe nje dite do te vij, do te vij thuaj, po pse te na mundoj kaq shume me e gjet kur?!? :p ... Kur ta ket vendos i madhi ZOt ka me ardh, dhe ate dite s'shpeton dot askush askend Loverman ;)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Fundi i botes!!!

Fundi botes po ndodh dite per dite, pak nga pak. S'pres ndonje fund bote tjeter.
 
Top