Futbollisti 20-vjeçar, Jetëlir Hasani, ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik në Gjermani.

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Një ngjarje e rëndë u regjistrua ditët e fundit. Futbollisti 20-vjeçar, Jetëlir Hasani, ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik në Gjermani.


1604604594653.png
lg.php

lg.php

lg.php


lg.php

lg.phpShqiptari i Kosovës, aktivizohet te klubi Ulm 1905, në ligën amatore gjermane. Lajmi për vdekjen e tij është bërë publik nga vetë familja Hasani si dhe klubi i Ulm nëpërmjet faqes zyrtare në “Facebook”. Trupi i pajetë i 20-vjeçarit është sjellë në Prishtinë, për t’u varrosur ditën e sotmen.

PANORAMASPORT.AL
 
Top