Gafat me interesant qe keni degjuar ose lexuar...

Vvetoni

Larguar
(18+)

26167699_1943464872581824_259252756843151278_n.jpg
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Gafa me e fundit, fresh fare:
Motra me çon mesazh: “hej, I just boarded”, se eshte jasht vendit.
Une i them babit: “shko merre i çik tek aeoroporti se tani sa mberriti ajo” :LOL::LOL::LOL:
Prit babi ne aeroport, hiç. Me merr ne telefon dhe me pyet: “moj kur vjen, se e ka te fikur telefonin ajo”
Une: Prit ta lexoj dhe iher mesazhin....uuu e paskam ngaterruar, ajo tani sa eshte nisur :LOL::LOL:
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Opo si kjo ska per te ndodhure ndonje here live ne tv kombetar.

 

Zak

Antarë i Respektuar
E kam bere nje vet. Isha me dy shoqe duke ecur njera u trem nga nje qen i madh , pasi bertiti tha oo zemra si po me rrah un pa vete die i futa doren me pa si i rrihte zemra.
 
Top