• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gani Geci: Nga mbrëmë LDK s’është e Isa Mustafës, Eqrem Kryeziut dhe as e Hamitëve

Ylli-1

Etnoshqiptar
Bota Sot | 02.12.2013 16:58Gani Geci, ish-anëtar i LDK’së, ka komentuar rezultatin e mbrëmshëm zgjedhor.

Ai këtë rezultat e ka parë si fundin e udhëheqësve të LDK’së.

“Që nga mbrëmë, LDK nuk është vetëm e Isa Mustafës, as e Eqrem Kryeziut dhe e Sabri Hamitit. Tash e tutje ndryshe do të bëhet edhe në LDK nëse LDK dëshiron më i hek hajnat nga pushteti qendror”, ka shkruar Geci në profilin e tij në Facebook.
 

sheki

Anëtar i ri
Titulli: Gani Geci: Nga mbrëmë LDK s’është e Isa Mustafës, Eqrem Kryeziut dhe as e Ha

keta ne kete foto jane pikrisht ata te cilet me qdo menyre jan dhe po mundohen te fusin ne burg te gjith ish ushtaret e uqk , keta jan bashkpuntoret me te afert te udb serbe keta jan millosheviqet e kosoves
 
Private conversations
Help Users
    Top