• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gëzuar Kershendellat Ortodokse .

kitrra 123

plak gjufurrak
Te gjithe shqiptareve te besimit ortodoks me rastin e Kershendellave Ortodokse, ju uroj gjithe te mirat. Uroj qe arsyeja, si te te gjithe njeresit tjere, mbizotroft edhe ke ju. Qoft nje vit i mbare per ju dhe per te gjithe shqiptaret e besimeve tjera. Gezuar e me fat. :kercim::kercim:
 
Last edited by a moderator:

cat-woman

Une jam.....
Titulli: Gëzuar Pashkët Ortodokse

kitrra.....po te jete per pashket jane me 4 prill...po te jete per sot eshte bekimi i ujit... ecila dhe kjo eshte feste e madhe dhe e rendesishme....flm per kete gje nga nje ortodokse
 
Titulli: Gëzuar Pashkët Ortodokse

Mbase jane pashket neser ....ta bejme pushim :D...
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Gëzuar Kershendellat Ortodokse .

Pashket jan ne PRILL kete vit IDA.
 
Top