Gëzuar Kershendellat Ortodokse .

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Te gjithe shqiptareve te besimit ortodoks me rastin e Kershendellave Ortodokse, ju uroj gjithe te mirat. Uroj qe arsyeja, si te te gjithe njeresit tjere, mbizotroft edhe ke ju. Qoft nje vit i mbare per ju dhe per te gjithe shqiptaret e besimeve tjera. Gezuar e me fat. :kercim::kercim:
 
Last edited by a moderator:

cat-woman

Une jam.....
Titulli: Gëzuar Pashkët Ortodokse

kitrra.....po te jete per pashket jane me 4 prill...po te jete per sot eshte bekimi i ujit... ecila dhe kjo eshte feste e madhe dhe e rendesishme....flm per kete gje nga nje ortodokse
 

ida angel

:)
V.I.P
Titulli: Gëzuar Pashkët Ortodokse

Mbase jane pashket neser ....ta bejme pushim :D...
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Titulli: Gëzuar Kershendellat Ortodokse .

Pashket jan ne PRILL kete vit IDA.
 
Top