Gëzuar Pashkët!

Didi

C'est la vie.
GثZUAR..

488322_600294123332124_1143366584_n.jpg


Mos harroni të bëni kokodash me vezët, ka për të gjithë këtu pa merak!:D
Këto na dolën më të kuqe..


thumbnail.php


..kurse këto të tjerat na dolën pakëz vishnje..gjithsesi cilësia është gjithmon më se e mirë!

veze%20te%20kuqe.jpgUrimet më të përzemërta për të gjithë besimtarët ortodoks, qofshin këto ditë sa më të veçanta për juve dhe familjet tuaja.
Plotë harmoni, dashuri dhe mbarësi në çdo aspekt.

Si është ajo kënga: "Hani, pini dhe këndoniiii.. se pagon lala gjoni" veç mos e teproni shumë me pirjen :p


Ju urojm tja kaloni sa më mirë,
me respekt Didi dhe Zinna.


-Gëzuar Pashkët!!
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Gëzuar Pashkët!

Gezuar dhe juve goca tja kaloni mire ....Gezuar te gjith atyre qe e festojn .
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Gëzuar Pashkët!

Gezuar per te gjithe ato qe e festojne... :)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Gëzuar Pashkët!

Gezuar, per ato qe e festojne , ja kalofshi kendshem :)
 

Al-01

Anëtar i ri
Titulli: Gëzuar Pashkët!

Ju uroj te gjith besimtareve ortodoks Gezuar Pashket!

gezuar-pashket.jpg
 

Attachments

  • gezuar-pashket.jpg
    gezuar-pashket.jpg
    168.8 KB · Shikime: 0
Titulli: Gëzuar Pashkët!

Gezuar Pashket miq te besimit ortodoks! ju uroj shendet, dashuri e mbaresi ne familjet tuaja!
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Gëzuar Pashkët!

941165_10151411167577584_397076255_n.jpg
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Titulli: Gëzuar Pashkët!

Gezuar per ju qe i festoni....:D
 

Element

Anëtar i Respektuar
Titulli: Gëzuar Pashkët!

Urimet e mia gjitheve besimtarëve ortodoks për këtë festë të shenjtë
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Gëzuar Pashkët!

Urime per ju se keni fest.
 
Last edited by a moderator:

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Titulli: Gëzuar Pashkët!

Gezuar-Pashket-Forca-e-Re-Demokratike.jpg

Edhe pse me vonese, po ju uroj dhe une "Gezuar Pashket", per te gjithe juve qe e festuat!
24900_10150152117265696_6695525_n.jpg
 

Attachments

  • Gezuar-Pashket-Forca-e-Re-Demokratike.jpg
    Gezuar-Pashket-Forca-e-Re-Demokratike.jpg
    143.2 KB · Shikime: 0
Top