• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gëzuar Pashkët!

Didi

C'est la vie.
GثZUAR..Mos harroni të bëni kokodash me vezët, ka për të gjithë këtu pa merak!:D
Këto na dolën më të kuqe..
..kurse këto të tjerat na dolën pakëz vishnje..gjithsesi cilësia është gjithmon më se e mirë!
Urimet më të përzemërta për të gjithë besimtarët ortodoks, qofshin këto ditë sa më të veçanta për juve dhe familjet tuaja.
Plotë harmoni, dashuri dhe mbarësi në çdo aspekt.

Si është ajo kënga: "Hani, pini dhe këndoniiii.. se pagon lala gjoni" veç mos e teproni shumë me pirjen :p


Ju urojm tja kaloni sa më mirë,
me respekt Didi dhe Zinna.


-Gëzuar Pashkët!!
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Gëzuar Pashkët!

Gezuar dhe juve goca tja kaloni mire ....Gezuar te gjith atyre qe e festojn .
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Gëzuar Pashkët!

Gezuar per te gjithe ato qe e festojne... :)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Gëzuar Pashkët!

Gezuar, per ato qe e festojne , ja kalofshi kendshem :)
 
Titulli: Gëzuar Pashkët!

Gezuar Pashket miq te besimit ortodoks! ju uroj shendet, dashuri e mbaresi ne familjet tuaja!
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Gëzuar Pashkët!

 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Gëzuar Pashkët!

Gezuar per ju qe i festoni....:D
 

Element

Anëtar i Respektuar
Titulli: Gëzuar Pashkët!

Urimet e mia gjitheve besimtarëve ortodoks për këtë festë të shenjtë
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Gëzuar Pashkët!

Urime per ju se keni fest.
 
Last edited by a moderator:

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Gëzuar Pashkët!Edhe pse me vonese, po ju uroj dhe une "Gezuar Pashket", per te gjithe juve qe e festuat!
 
Top