Gezuar Pashket

Ju uroj tè gjithè Krishterve .,

- Gezuar Pashket - Buona Pasqua - Happy Easter.

Paqe Bekim nè zemrat e familjet tauja nè kètè ditè tè Ringjalljes sè Krishtit.
 

jana80

Super Moderator
Ju uroj tè gjithè Krishterve .,

- Gezuar Pashket - Buona Pasqua - Happy Easter.

Paqe Bekim nè zemrat e familjet tauja nè kètè ditè tè Ringjalljes sè Krishtit.

gezuar edhe ty e te gjithe te katolikeve..
a ngjyrose veze?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Gezuar Pashket per shume vjet!!
Fat dhe mbaresi ne familjet tuaja!
 
Top