Gjat nje aksioni policor ne Fier

cent

...Lontano
Dhe thon pastaj autori iku ne drejtim te paditur duke perfituar nga erresira. Kta kapin lepurin me qerre :lool: :lool:
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: Gjat nje aksioni policor ne Fier

I ka lene nafta hahahahahahahahahha
 
Top