Gjeagjeza

xhulio30

Anëtar i Nderuar
....a mund tagjeni ???
....ne toke s'eshte fare,hena e ka nga pas,i gjori xha I liaz qe se ka as para e as pas...
c'fare eshte..???:kercim:
 

xhulio30

Anëtar i Nderuar
Titulli: Gjeagjeza

......vjen ...xhvishet ...vishet....hypen ...e fut ...e tund e shkund......e nxjerr......zbret ...xhvishet ....vishet ..merr 5000 lekshin ...e iken.....a mund ta gjeni se cfar eshte ?
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Gjeagjeza

qyqa babi im ahahha LOL.....se ai vjen xhvishet, vesh rrobat e shpis fut duart ne xhep i tund i shkund e thote e sheh skam gje vetem nje 5000 me ka ngel LOL
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Gjeagjeza

Gishti im te vrima jote
Buza ime ke buza jote :p
 

xhulio30

Anëtar i Nderuar
Pe: Gjeagjeza

qyqa babi im ahahha LOL.....se ai vjen xhvishet, vesh rrobat e shpis fut duart ne xhep i tund i shkund e thote e sheh skam gje vetem nje 5000 me ka ngel LOL

...hahahahaha....bella ..mos e ''akuzo'' babin.....je larg.....
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Pe: Gjeagjeza

Tre i kam qe mos i paca,
Nje ta vença,
Dy ti varça?

Shih, shih kjo dreqja veq te unaza e vethet i rri mendja :lol:

Fillon me P e mbaron me I
thuajse gjithmone eshte i teri i zi
:pP:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Pe: Titulli: Pe: Gjeagjeza

pusi ......:pP:

Jo moj jo nuk eshte pusi :qesh:

Fillon me P e mbaron me I
thuajse gjithmone eshte i teri i zi
:pP:


 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pe: Gjeagjeza

prifti ..LOL

E Gjith Brenda Koken Jasht?


GOZHDA :top:

Une do veje dy gjeegjeza

1. Hapi kembet e futi dhembet? :lol:
2. Fillon me K mbaron me I te gjithe femrat e kan lakmi? :pLOL
 
Redaktimi i fundit:

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Gjeagjeza

-Nese nuk eshte prifti-pinguini :p
-Banane
-Kremi (per ty lyer) e qellova ndonje :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Pe: Gjeagjeza

-Nese nuk eshte prifti-pinguini :p
-Banane
-Kremi (per ty lyer) e qellova ndonje :p

Te lumt moj :kiss:kiss
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Gjeagjeza

Hard_Style e ka te madh
Ylli e ka te vogel
kitrra e ka pak me te madh se BeniT :D

Atehere cfare eshte kjo gje?? :)
 
Redaktimi i fundit:

Ylli-1

Etnoshqiptar
Pe: Gjeagjeza

Koken ne dhe e kembet ne qiell....
 

ida angel

:)
V.I.P
Titulli: Gjeagjeza

Ne dhome jane 2 baballar dhe 2 femije ,sa persona jane ne dhome?
 

Albanian27

Anëtar i ri
Titulli: Gjeagjeza

Tundet e skeputet Ne Vrime Te Gruas Futet :)
 

Albanian27

Anëtar i ri
Titulli: Gjeagjeza

Ne nje peme plot me fiq,hipen dy hajdute hengren e sa hegren mana sa dardha mbeten?
 
Top