Gjeagjeza

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Gjeagjeza

E paske gjetur :bravo::bravo:

Ka kater vite qe se gjente kush :p

jalla se paskemi pa se kjo eshte me e thjeshta


po kete meqe jemi ne vazhden e ketyre gjeegjezave erotike lol


ulur ne gjunje
shtyn perpara
hyn i gjati
tek e cara

lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Gjeagjeza

jalla se paskemi pa se kjo eshte me e thjeshta


po kete meqe jemi ne vazhden e ketyre gjeegjezave erotike lol


ulur ne gjunje
shtyn perpara
hyn i gjati
tek e cara

lol

eh ky eshte .....

dhe po qe se ngeli
ky ne kete te care
nuk ke si e nxjerre ndryshe
pos me ndonje dare :poezi:
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Gjeagjeza

celsi?.........
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Gjeagjeza

Porsi lëmsh është rrumbullak,
mot e jetë sillet qark,
pa benzin shkon e vjen,
kur lëviz askush s'e ndjen
është plakë sa s'tregohet,
por nuk lodhet es'ankohet .
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Gjeagjeza

se di... te ishin gjela te verdh i bie "qese me napolona "....
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Populli duhet ta ketë ndonjë arsye...
Mbase ngaqë lepuri është kafshë më popullore dhe gjezdis më shumë se kafshët e tjera.

populli e ka fajn gjithmone :)
 
Top