Gjeegjeze

AjSi

...
Ume mendoj qe je njeri nga ata qe po varesh per te hypur ne anije

lol LOL
 
woowwwwww te gjithe per ne Itali ishin ata?

Ti ishe njeri nga ata :D ne mes te turmes ..me bidon jeshil :p
 

PAZUZU

Dark Knight
pergjigje

Jooooooooooo.se keni gjetur akoma.......shikoni me imci........trregohuni te vemendshem.........
 
Tani as ne as ti nuk pretendojme te gjejme ty aty mes turmes,pyetja ndoshta nenkupton dicka ....po ca nenkupton ate s'po e gjejme dot :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
salvagentet kane te shkruar a kondi domethene qe eshte anije tjeter dhe jo anij vlora me duket se e gjeta
 

AjSi

...
Aty merret vesh qe smund te gjejme ty se jane 1 mije njerez....Kjo pyetje fsheh ndonje nenkuptim po do na thuash vete apo do na lodhesh koken prape...??
 

PAZUZU

Dark Knight
Pergjigje

hahhahhaahhaahahahhahah..sa kom qesh........tani jam un ai qe nuk po ju kuptoj...jeni ju ata qe konsideroni nje teme timen sikur ka ndonjenenkuptim tjeter apo jam un nje person qe le tek personat keto dyshime.....si do qofte un vazhdoj te qesh sepse cilado qofte arsyeja un di qe gjithesesi qofte arsyeja..un injoreant do te vdes......hahhahahhhah....megjithate nuk ka snje kuptim te dyfishte kjo gjegjeze...doja vetem te kujtoja pak disa momente te ne shqiptareve..klm..respekte te gjitheve
 
Top