Gjeja me e shemtuar!

Endrra

VIP
V.I.P
A ju e keni ne terezi .. mua me haben ca petulla e skam fuqi te ngrihem ti bej .. ja kjo eshte gje e shemtuar ??
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Ehhh si puna kozakut qe llapte posht e nalt neper.internet , dhe kur i shkun cunat filloj tu thon te hongsha. K.... Me fal ???. Topet qiten ne real se mrapa tastjeres jan te mir te gjith .
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Asgje seshte e shemtuar tek nje person qe sdi e kaq ja ka dhene Perendia sepse ja justifikon cdo veprim,por gje me te shemtuar sesa veprimet manipuluese ska.Dhe kete e bejne njerezit e zgjuar ne pergjithesi.
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Jam vertet shume por jo sa duhet
Sbesoj dhe skam per te besuar se dikush beson aq verberisht tek Zoti sa te plotesoj te gjitha porosite dhe keshillat e tij,madje as praktikantet dhe ekstremistet.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Disa vec qenkan cekur. Une do shtoja edhe aktrimin. Kur i behet pjese e karakterit sidomos
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Pjesa e shemtuar qendron pas aktrimit (dmth pasi kuptohet) se kur aktron vec e duartroket?
Nuk e kisha fjalen per aktrimin si rol, apo pune. Por si cilesi, pak a shume si hipokrizi pothuajse.
 
Per kte me?
Le te ndalemi nje moment dhe te supozojme qe eshte ashtu si thua ti.
Nese per venien ne dukje te nje liste te cunguar ti me thua mosmirnjohes, çfare do thoshe nese do thoja qe ca tipare nuk bejne pjese tek te shemtuarat por tek te keqijat e domosdoshme??

Do te thoja qe sjane te keqija te domosdoshme por mund ti quaj kompromise. Por do preferoja mos beja kompromise te tilla.

Edhe sje mosmirenjohes, ishte thjesht batute efekt ngacmues mendimesh per tu thelluar me shume tek te keqijat e domosdoshme apo te keqijat e panevojshme. ??
 
Top