Gjendja e momentit me emoj

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
❤- Dike qe e doni shume ketu
?- Ekeni perzemer
?- Adhurim
?- E pelqeni
?- Persekutim
?-Acarim
?-Respekt
?- Ju prek me postimet
?- Funny
?-Ju mungojn bisedat me të(nese keni fol me dike me para dhe tashme jo më)
?: yummy (fiksim)
?: Vleresim etj..

Pa te shohim cik se cilin antar/e keni ne mendje dhe cfare emocioni ju fal ?
 
Redaktimi i fundit:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pa fillu mir, direkt e prishet temen, ç’paskeni qene! ?
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Heuu aanje antare spo lwxoj nga emojet tuaj ?
Pshm: ? @Xhelozi lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
o_O
 

Katil

Antarë i Respektuar
?
 
Top