Gjendja e momentit me emoj

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Sapo hengra nje sufllaqe.ndihem si sufllaqe ahahahahha.
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Nicki Minaj Running GIF
 

`A2

Gentleman
❤- Dike qe e doni shume ketu
?- Ekeni perzemer
?- Adhurim
?- E pelqeni
?- Persekutim
?-Acarim
?-Respekt
?- Ju prek me postimet
?- Funny
?-Ju mungojn bisedat me të(nese keni fol me dike me para dhe tashme jo më)
?: yummy (fiksim)
?: Vleresim etj..

Pa te shohim cik se cilin antar/e keni ne mendje dhe cfare emocioni ju fal ?
it seems like a Bukurosh...
 

`A2

Gentleman
sdi pse fjala t.rap u zëvendësua me bukurosh, e kisha për qëllim kurth e jo t.rap shqip... hahah
 
Top