Gjendja e momentit me emoj

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
❤- Dike qe e doni shume ketu
?- Ekeni perzemer
?- Adhurim
?- E pelqeni
?- Persekutim
?-Acarim
?-Respekt
?- Ju prek me postimet
?- Funny
?-Ju mungojn bisedat me të(nese keni fol me dike me para dhe tashme jo më)
?: yummy (fiksim)
?: Vleresim etj..

Pa te shohim cik se cilin antar/e keni ne mendje dhe cfare emocioni ju fal ?
?
??
 
Top