Gjenocidi ndaj shqipëtarëve në Greqi!

ricky_ch

******
Pe: Gjenocidi ndaj shqipëtarëve në Greqi![video=youtube;NQVPs7sbu-0]https://www.youtube.com/watch?v=NQVPs7sbu-0[/video]
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Gjenocidi ndaj shqipëtarëve në Greqi!

Mos ja fut kot o ricky se shqiptart skan ken 1 milion squhet gjenocid :p
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Gjenocidi ndaj shqipëtarëve në Greqi!

U shperngulen vetem mysliman si tradhtare te fese. Dy shtetet, turk dhe grek, te krijuar ne baza religjoni dhe jo etnike, bene pazarin e "bagetive": te jap myslimanet qe kam ketu, me jep te krishteret qe kam atje. dhe anasjedhtas: te jap te krishteret qe kam ketu me jep myslimanet qe kam atje.

Te njejten gje bene edhe ne Ks, ne marrveshje me serbet. Tregti hesapi, turqit e kane si tradite antike merkaten e njerzeve.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Gjenocidi ndaj shqipëtarëve në Greqi!

Madje edhe kjo kenge e pershkruan kete gjenocid te harruar:

 
Top