Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore TURP?

xhebrail

Mangup me Licenc
Qfare mendoni a jeni edhe ju me mu te ketij mendimi ku ka dashte me shly mekatet tradhtari eshte dashte te puth flamurin kuq e zi....
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

c'fare ka bere ky me qarte ?
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

Pas perfundimit te ndeshjes e murr ate fare flamurin emagjupve qe na kan imponu edhe flamurin e zvicres edhe beri nje gjiro rredh stadiumi per te treguar se eshte zviceranomagjup
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

Ok, dmth ky luan per ekipin tone apo zvicerian ?, nderkohe qe eshte zhvilluar 1 ndeshje ka ngrit lart flamurin zvicerian ?
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

luan per zvicren emburret se eshte shqiptar gabeli ikeq
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

e ka per detyre perderisa vesh uniformen e tyre dhe ka angazhime personale, ne k'te rast mua s'me duket gjest antishqiptar, te isha si ky i ngrej te dyja, do i kishte me hije.... :)

Ps.... e paske more inat :p
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

e ka refuzu ftesen e kombetares ky qen bir qeni e shqiptaret e mij tranohen mbas tij edhe pa te do ja dalim mban do jem ne brazil se sben edhe nese vdes pastajpune emadhe sme behet vone diten qe do sigurojme kualifikimin per kampionat boteror do te jete per mua njesoj si te bashkohet kosova me shqiperin ....
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

Ah shume gabim, ne k'te rast duhet te gjithe me u mbledh per kombetaren .....


kur behen k'to perfundime ? , do vij ta shoh edhe une po hyri Shqiperia :)
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

Ti ik shko shihe ne brazil per mua po shkoj e festo me vallen e shotes nese japim ndonje gol atje se ketu neve sna japin viza per atje
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

Ti ik shko shihe ne brazil per mua po shkoj e festo me vallen e shotes nese japim ndonje gol atje se ketu neve sna japin viza per atje


Interesohu se eshte me ligj te japin viza ne raste te tilla? regjistrohu si tifoz ne klubin sportiv me ligj dhe nqs s'ke prb me ligjin s'kane pse ta refuzojne......


Ps... desha ta shoh me ty :p
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

eja ne tiran kur eshte loja me zvicren aty vendoset e gjitha e ti shajme shqip tradhtaret qe luajne per zvicer jan 6 shqiptar nga kosova qe luajne per zvicer do te doja ti masakronim ne stadium ti pshtynim ne ftyre
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

eja ne tiran kur eshte loja me zvicren aty vendoset e gjitha e ti shajme shqip tradhtaret qe luajne per zvicer jan 6 shqiptar nga kosova qe luajne per zvicer do te doja ti masakronim ne stadium ti pshtynim ne ftyre


ha ha, s'ke si ti rrahesh ne token tende nga vendi jot ?
pastaj na vene pullen e kuqe me keq se e kemi .....

Ps.... Personalisht s'me pelqen dhuna sheshit, me pelqejne kur punet mbarohen pa ze, dhe pala tjeter eshte i qarte nga kush e ka more mesimin :p
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

hahahhahahahhaha ti rrahesh i nderon po kur ulerasin 30 000 veta o sa mire me kon shqiptar o xherdan ti je tradhtar a ka ma keq ....


kriminele shkon ne burg ashtu e me duhet teshes veshken te paguaj avokatin te te nxjerr
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

ha ha , ti je i keq dhe i c'mendur :p
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

e di kur e thua ti me duket si me thene je me i miri i botes ...poshte tradhtaret rrofte shqiperia e madhe
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

Ca ka per turp ktu mer i lumt palla qe nxorri dhe flamurin e kosoves , se meqe lun per zvicren ka per detyr me nxjerr vetem zvicerianin ate tkosoves se ka per detyr hic, por ne vend te thoni flm qe e mbajti dhe te kosoves jeni duke then turp pffffffffffffff. TURP TJU VIJU E JO ATI.
 

Kila

VIP
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

Ca ka per turp ktu mer i lumt palla qe nxorri dhe flamurin e kosoves , se meqe lun per zvicren ka per detyr me nxjerr vetem zvicerianin ate tkosoves se ka per detyr hic, por ne vend te thoni flm qe e mbajti dhe te kosoves jeni duke then turp pffffffffffffff. TURP TJU VIJU E JO ATI.

ke shum te drejte
sa patriot sillesh xhebrail por patriotizmi shfaqet duhet dashur njeri tjetrin jo duke share vendet e tjera sic beni ju jo shani serbine greqine tuqit o ku di un nderkoh qe mund te jete me mire te mbahen mardhenie te mira duket menduar kshu dhe per interesin e vendit !
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

e ka refuzu ftesen e kombetares ky qen bir qeni e shqiptaret e mij tranohen mbas tij edhe pa te do ja dalim mban do jem ne brazil se sben edhe nese vdes pastajpune emadhe sme behet vone diten qe do sigurojme kualifikimin per kampionat boteror do te jete per mua njesoj si te bashkohet kosova me shqiperin ....

kush t'tha armand duka nje mafioz kriminel a ? a lexon naj gje tjeter ti pos ato qka thot armand duka ? pse te duket me i besushem ato qka thot duka e jo qka thot shaqiri qe ka tregu qe i kan lyp lek ? paramendo tash ktij qe e din qe ka miliona sa i kan kerku ! sepse kam rast konkret vllaut te nje shokut tim i cili luan ne prishtine per te rinjet ka pas me lu per kombtaren per te rinjet por i kan kerku 5 mije euro per me mujt me lu ! e lere me ktij sa kan mujt me i kerku !!?

zvicrra e ka rrit e ka bo qetu ku eshte me talentin e tije ! vet nje nga drejtuesit e federates qe mirret me talentat pat deklaru qe kemb gabu qe sju kemi dhan passaporta lojtareve shqiptare qe jetojne jasht trojeve shqiptare ! pra edhe per shaqirin e xhaken e disa tjere von ju ka ra nmend !! une krenohem me ate qka ka arrit shaqiri por nje gje e di sigurte po te ishte ne kosove apo shqiperi nuk do arrinte nje gje te tille por talenti i tije dhe ndihma qe i ka dhan zvicrra e ka sjell ketu ku eshte qe fiton tituj tash :D tash disa po xhelozojn e po kan inati sepse spo jan ne vendin e tije ku eshte tani :D tani e keqja tjeter eshte qe askush spo e permend sotir ninin qe e ka refuzu ashiqare kombtaren apo nje lojtar tjeter qe eshte te , te rinjet e juventusit mduket ! pastaj nje tjeter qe e ndrroj emrin e beri grek ai luan ne itali nuk po me kujtohet ne cillin ekip ! por shkoni kapni per Shaqirin vetem pse ka arrit shum :D
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

Ca ka per turp ktu mer i lumt palla qe nxorri dhe flamurin e kosoves , se meqe lun per zvicren ka per detyr me nxjerr vetem zvicerianin ate tkosoves se ka per detyr hic, por ne vend te thoni flm qe e mbajti dhe te kosoves jeni duke then turp pffffffffffffff. TURP TJU VIJU E JO ATI.


si skaper turp nuk ekziston komb kosovar egziston veq komb shqiptar ai palla krijioi ndarjen ne mes te kosoves edhe shqiperise se po te ishte asi burri ai do te vendoste flamurin tone kombetar jo te zvicres se po te mos kishte zvicra interesa nuk do ja bentepasaporten as nuk do lodhej por do e degdioste ne rruge so do ti duheshin shiringa qe te shtyje ditet....O angel devill per mua si e mbajti si se mbajti ate flamur ai so flamuri i shqiptareve se ne ate flamur krahasohen krejt pakicat e une sjom pakic ne kosove po pse gjithmon do na trajtoni si nje pjese tjeter ndryshe juve a gjithmone do ngeleni kundra bashkimit kombetar...

Tradhetija eshte tradheti edhe pike ,je shume shkurtpames haver per ate se i sheh ti shqiptaret e kosoves si te huaj tek une eshte e kunderta shqiptaret e shqiperise i shoh si vlezer qe europa Rrugaçe na ka nda qe sot me aq shume ngut po tentojme te futemi aty....

Nuk shitet kombesia more njeri egzistojne kombesi te dyfishte ka munde te mbaje pasaporten shqiptare edhe ate zvicerane por te luaj per kombetaren pse te krenohem me te kur pshtyn mbi njerezit qe kan dashte me shpirt me pa me fanellen kuq e zi e aty e nxen pankinen shumicen e kohes me ardhjen e guardioles luan ne ndonje klub te fundit te tabeles se ska vend .
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

ke shum te drejte
sa patriot sillesh xhebrail por patriotizmi shfaqet duhet dashur njeri tjetrin jo duke share vendet e tjera sic beni ju jo shani serbine greqine tuqit o ku di un nderkoh qe mund te jete me mire te mbahen mardhenie te mira duket menduar kshu dhe per interesin e vendit !

Ste kan vrare femijet ne djep ,as vllezerit as ste kan perdhunuar motrat ty se pastaj do me flisje permarredhenje te mira me shtetet k.. si puna e ketyre qe i ceke me larte.
 
Last edited by a moderator:

Kila

VIP
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

Ste kan vrare femijet ne djep ,as vllezerit as ste kan perdhunuar motrat ty se pastaj do me flisje permarredhenje te mira me shtetet Rrugaçë si puna e ketyre qe i ceke me larte.
Duke mbajtur meri do i ndryshosh ???. pastaj lufta qe esht bere ne shqiperi nuk esht bere ne kosove ,se ketej thoni vellezerit shqiptar ktej na perjashtoni !
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

Duke mbajtur meri do i ndryshosh ???. pastaj lufta qe esht bere ne shqiperi nuk esht bere ne kosove ,se ketej thoni vellezerit shqiptar ktej na perjashtoni !

JU na perjashtoni e dashur se jo neve se ju thuani se qfare jane keto duhet te puthemi me serbet e me greket tani pas gjithe atyre nje kombiqe i mungon nacionalizmi eshte i destinum te deshtoje teshuhet e kjo po ndodh me neve shqiptareve.E sa per ilustrim ta ceki se nuk epaske marre vesh xherdan shaqiri o shqiptar i kosoves une kam mendu qe eshte dashte te vendos krahas atij flamuri te zvicres flamurin kombetar jo ate me kaltersi qe e eshte flamur i imponuar nga shtetet tjera qe me gjase shume shpejt do ndryshoj ...


E di Kuptimin e flamurit te kosoves ti qe flet ?
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dorekush t'tha armand duka nje mafioz kriminel a ? a lexon naj gje tjeter ti pos ato qka thot armand duka ? pse te duket me i besushem ato qka thot duka e jo qka thot shaqiri qe ka tregu qe i kan lyp lek ? paramendo tash ktij qe e din qe ka miliona sa i kan kerku ! sepse kam rast konkret vllaut te nje shokut tim i cili luan ne prishtine per te rinjet ka pas me lu per kombtaren per te rinjet por i kan kerku 5 mije euro per me mujt me lu ! e lere me ktij sa kan mujt me i kerku !!?

zvicrra e ka rrit e ka bo qetu ku eshte me talentin e tije ! vet nje nga drejtuesit e federates qe mirret me talentat pat deklaru qe kemb gabu qe sju kemi dhan passaporta lojtareve shqiptare qe jetojne jasht trojeve shqiptare ! pra edhe per shaqirin e xhaken e disa tjere von ju ka ra nmend !! une krenohem me ate qka ka arrit shaqiri por nje gje e di sigurte po te ishte ne kosove apo shqiperi nuk do arrinte nje gje te tille por talenti i tije dhe ndihma qe i ka dhan zvicrra e ka sjell ketu ku eshte qe fiton tituj tash :D tash disa po xhelozojn e po kan inati sepse spo jan ne vendin e tije ku eshte tani :D tani e keqja tjeter eshte qe askush spo e permend sotir ninin qe e ka refuzu ashiqare kombtaren apo nje lojtar tjeter qe eshte te , te rinjet e juventusit mduket ! pastaj nje tjeter qe e ndrroj emrin e beri grek ai luan ne itali nuk po me kujtohet ne cillin ekip ! por shkoni kapni per Shaqirin vetem pse ka arrit shum :D

Armand duka i murr pare lorik canes
Armand duka i murr pare debati currit
Armand Duka i murr p[are Migjen bashes
Armand Duka imurr pare etrit berishes
Armand Duka i murr pare Besart Berishes
Armand Duka i murr pare mergim Mavraj
Armand Duka i murr pare Valdet rames


Xhaka e ka keqperdore ftesene shqiperise me i bo presion zvicren me ja marr taulantin ne kombetare te zvicres kurre ska qen i interesum me lujt per kombetare se ju ka dok vetja star qe po e run trajnerin ne ekipen evet sti kalujt tre ndeshje gjithe sezonin.
Shaqiri - eshte ftuar mbi 5 here nga redi jupi e lorik cana nuk ka thene as po as jo e ne fund ka vesh fanellen e zvicres.
Valon Behrami as ke i degjuar se qfare kan per te thene kreu i federates ka refuzu.
Blerim Xhemajli po e njejta situat.....

Tradhtart e mdhej qe injef historia jan keta qe ska me jau fal kurre .... bashke me keta pordhecat e shqiperise si puna e sotir ninit ,panjat kones etj
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

Unë mendoj që kur të vijë në Tiranë duhet ti bëjmë një pritje miqësore edhe këtij edhe atyre të tjerëve.
Ado,kush të tha ty që i ka kërkuar lekë Duka, Shaqirit?Jeni në vete ju apo kot, dëgjo dhe llomotit?Sa për djeninë tënde Duka është një biznesmen ndër më të fuqishmit në Shqipëri,dhe nuk do i bënin punë ato 10-mijë euro të Shaqirit.Në fakt këtë punën e lekëve e pat nxjerrë dikush tjetër dhe jo Shaqiri,më saktë e ka përfolur babai i Granit Xhakës dhe vëllait të tij.Më pas doli dokumentacioni ku Granitit i ishte bërë ftesa dhe nuk kishte pranuar.Thjesht shfajsime ndërkohë që deklarojnë se do luajnë me Shqipërinë për të shpejtuar grumbullimin me skuadrat e tyre,në këtë rast Zvicra.
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

Unë mendoj që kur të vijë në Tiranë duhet ti bëjmë një pritje miqësore edhe këtij edhe atyre të tjerëve.
Ado,kush të tha ty që i ka kërkuar lekë Duka, Shaqirit?Jeni në vete ju apo kot, dëgjo dhe llomotit?Sa për djeninë tënde Duka është një biznesmen ndër më të fuqishmit në Shqipëri,dhe nuk do i bënin punë ato 10-mijë euro të Shaqirit.Në fakt këtë punën e lekëve e pat nxjerrë dikush tjetër dhe jo Shaqiri,më saktë e ka përfolur babai i Granit Xhakës dhe vëllait të tij.Më pas doli dokumentacioni ku Granitit i ishte bërë ftesa dhe nuk kishte pranuar.Thjesht shfajsime ndërkohë që deklarojnë se do luajnë me Shqipërinë për të shpejtuar grumbullimin me skuadrat e tyre,në këtë rast Zvicra.


Do kujdesem personalisht per kete pune do degjohen fjalet tradhtar deri ne kine per keta djem ...
Te them diqka para disa ditesh ne tweeter Xherdan Shaqiri kish vendos nje si lloj statusi me fjalet "Shqiptarine zvicerr rren jom doktor profesor kirurg etj po atehere qfare pune bejkan zvicerant " ofendojke ashiqare e keta opet ne bythe te ti si ne bythe te ti....Ani kur me flet angel devil e vetmja pune qe di te beje te vendos foto e ma bene te zgjuarin .
 
Last edited by a moderator:

Kila

VIP
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

JU na perjashtoni e dashur se jo neve se ju thuani se qfare jane keto duhet te puthemi me serbet e me greket tani pas gjithe atyre nje kombiqe i mungon nacionalizmi eshte i destinum te deshtoje teshuhet e kjo po ndodh me neve shqiptareve.E sa per ilustrim ta ceki se nuk epaske marre vesh xherdan shaqiri o shqiptar i kosoves une kam mendu qe eshte dashte te vendos krahas atij flamuri te zvicres flamurin kombetar jo ate me kaltersi qe e eshte flamur i imponuar nga shtetet tjera qe me gjase shume shpejt do ndryshoj ...


E di Kuptimin e flamurit te kosoves ti qe flet ?

Nuk thot kush te puthesh me te por duhen para interesat e vendit ata jane vende me te zhvillluara se ne , plaget duhen lere ne te kaluaren tani duhet pare per te ardhen dhe te vetem pa perkrahje nuk ja dalim dot ! E kuptova shum mire per cfar ishte fjala se kam degjuar qe dhe me pare keni pas ankesa me kto sportistet , ai do mendoje per veten e tij pse Rita Ora pervec se ne kosov e ngriti ne vend tjeter flamurin e kosove mund dhe ta kete bere e se kam degjuar un gjithsesi per te tregoheni krenar se ne fund te fundit ajo esht private e din vete ca ben ndersa ata i perkasin nje kobetarje . Ngjyra blu se di ca perfaqeson por esht harta e kosoves dhe 6 yjet trevat e mbetura jashte !
 

Endrra

VIP
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

Ste kan vrare femijet ne djep ,as vllezerit as ste kan perdhunuar motrat ty se pastaj do me flisje permarredhenje te mira me shtetet Rrugaçë si puna e ketyre qe i ceke me larte.

Xhebro ngadale e MOS u ngut ..... 50 vjet kominizem qe vrame e preme , perdhunuam nj tj ne cdo bejme sipas teje ?! Te plasi prap lufte civile?! Apo Ska gje se jemi te poshter mes vetes mjafton qe jemi shqiptare ?!!!!!
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

Nuk thot kush te puthesh me te por duhen para interesat e vendit ata jane vende me te zhvillluara se ne , plaget duhen lere ne te kaluaren tani duhet pare per te ardhen dhe te vetem pa perkrahje nuk ja dalim dot ! E kuptova shum mire per cfar ishte fjala se kam degjuar qe dhe me pare keni pas ankesa me kto sportistet , ai do mendoje per veten e tij pse Rita Ora pervec se ne kosov e ngriti ne vend tjeter flamurin e kosove mund dhe ta kete bere e se kam degjuar un gjithsesi per te tregoheni krenar se ne fund te fundit ajo esht private e din vete ca ben ndersa ata i perkasin nje kobetarje . Ngjyra blu se di ca perfaqeson por esht harta e kosoves dhe 6 yjet trevat e mbetura jashte !

Nuk ka lidhje sporti me artistët.Nëse ne nuk reagojmë është njësoj si t'ju themi gjithë sportistëve tanë: tradhëtoni ju se ne ju duam prapë.Kjo nuk ndodh dhe nuk e lejon asnjë shtet.Ka pasur lojtarë yje botrorë që kanë luajtur për kombëtaret e tyre në vende që as ujë nuk ka.Kombi nuk shitet dhe nuk ndërohet.Karriera futbollistike e një lojtari varet nga klubi ku luan jo nga ekipi kombëtar.Gjithsesi ata kanë bërë zgjedhjen e tyre,por nuk mund të shiten për patriotë pasi nuk janë të tillë dhe nuk kanë lidhje me patriotizmin.
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

Ngjyra Blu eshte simboli i evropes...
Harta e kosoves po dihet ,Yjet jan per secilin etnitet nga nje yll krahasohen 95% e shqiptareve me 5% minoritete e ti thua eshte flamur.....Rita Ora i nevojitet pak publicitet asaj per ate e ka bere kengetaret si puna e saj shkojne e vine ka pas plot qe jan kon me origjina te ndryshme po qfare bene per vendin e vet thuaj ...

Ore ti do me thuash se shitet kombesia kete e di edhe une po smund ta nderrosh kurre se ke gjak shqiptari per ate hyne te ranglista e tradhetareve ,gjithmon jan kon ankesat kunder tyre po ti si duket spaske pare kurre nje loje kombetarje ne futbolll
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gjesti i Xherdan Shaqirit me flamurin e kosoves e te zvicres ne dore

Nuk ka lidhje sporti me artistët.Nëse ne nuk reagojmë është njësoj si t'ju themi gjithë sportistëve tanë: tradhëtoni ju se ne ju duam prapë.Kjo nuk ndodh dhe nuk e lejon asnjë shtet.Ka pasur lojtarë yje botrorë që kanë luajtur për kombëtaret e tyre në vende që as ujë nuk ka.Kombi nuk shitet dhe nuk ndërohet.Karriera futbollistike e një lojtari varet nga klubi ku luan jo nga ekipi kombëtar.Gjithsesi ata kanë bërë zgjedhjen e tyre,por nuk mund të shiten për patriotë pasi nuk janë të tillë dhe nuk kanë lidhje me patriotizmin.


Le te s hiten patriot e pranoj ne kosove mungon mosdija edhe kompleksiviteti se ne jemi dikushat ne shqiperi sju behet vone fare per ate qeshtje,leon e mban mend kombetaren e 97 eshikon kombetaren e sotme e shikon se qfare bejme ne stadium ne emer te nje ideali te qenit shqiptar njerezit udhetiojne me 500 km vetem per te ndenjur pran djemve tan qe mundohen me gjithe forcen te arrijne te bejne nje hap perpara.Tradhetari ngelet tradhetar.Karim benzema eshte algjerian me duket mua edhe deklaron publikisht une nuk kendoj himnin e juaj edhe pike po deshet mos me merrniu ne kombetare.
 
Top