Gjeta nje “gjysme” zemer!

Frank

Anëtarë i respektuar.
Duke naviguar ne kte medium titanesh, i vetmi qe ndjek rrugen e Psiko/filozofeve te medhenj si Niçja dhe Frojdi e te tjere, diku nga fundi koridorit ne afersi te tualetit gjeta pertoke 2 gjysma zemrash.
Duke menduar se i perkisnin njera-tjetres tentova ti bashkoj por fatkeqesisht nuk u puthiten!
Kjo me ben te mendoj se kemi kater persona te plagosur rende e jo dy!🥺🥺🥺

Bujrum kush gjen gjysma zemrash neper forum te shpalle njoftimin ktu dhe te shohim mos bejme sevape per ti abinuar me njera tjetren qe te shpetojme “Romeon” dhe “Zhulieten”

Dashuria mbi te gjitha!🥰🥰🥰
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
@MrCool coje pak kemben se ke shkelur nje gjysme zemre ta shoh mos me kombinon me ndonjeren nga kto dyja qe gjeta paradite.
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Oooooo me ne fund!
Prane kutise sone postare erdhi nje pako me brenda 2 gjysme zemra.
Pas nje operacioni te gjate nga mjeket e zemrave prane institucionit tone u be e mundur identifikimi, konfrontimi, dhe operacioni I cili rezultoi me sukses ne bashkimin me dy gjysme zemrat e gjetura ne start te ketij misioni humanitar.

Nje falenderim special per personin qe i ka gjetur dhe na i ka derguar i cili deshiron te ngelet anonim.

Misioni vazhdon...

...ops! Se ca shkela Kur dola nga zyra...
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Cfare shkele kusho se une e di ndryshe ate barsaleten. I tha cfare ere vjen gjaku apo zemra ai? lol
🥺🥺🥺 Nje gjysme zemer paskam shkel kusho, bo booooo sa e lodhme qeka.
Misioni vazhdon...
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Shif mos ke shkel naj petale trendafili 😝
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Kush me citoi?
Se me del bosh mua:p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Sot e ksaj dite, akoma se kam kap kte temen.
 

Didi

C'est la vie.
Ktu ngjisim gjysme zemrat e lenduara me mastiç
Lëri këto ngjitjet për këtë javë se je kamarieri im ashtu partneri javës. Një pije mua!🤣
 
Top