Gjirokastraaa...linjaaaa .

ZHIGO

...
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

si ishte kjo puna "anicirit" se nuk kapa dot un... eee, Monikua :p

po n'teleferik ke hyp...kur ka pas er? aty po ka per te dhimt shpirti...e do fillosh me shkrujt testamentin . e do te kujtohem un .
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

jo se vuj nga lartesite...me mirren mendte ngaqe kom shume dhe jom dhjaksa modhe

Anicir eshte shprehje gjorikastre si do me thone ..na e veshtiroset mo lol
 
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

anicire eshte gerqisht mi janulla Lol

kolaqe psh eshte tipike gjonokastre
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

po c'rendesi ka , kur ato perdoren pikerisht nga ata dhe jo nga zona te tjera

hic hic po habili vdiq thua ti
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

edhe ktu u proftase me aman :p
 

ZHIGO

...
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

pse psh , gjirokastritve i thon gjinokastrit? ket e msova ket jav . Kam von re dhe dicka tjeter atje ke muncin te pish dhe nje birr te hajrit .

Pse ofroni gjera ju ketej e? Lol

khëë...khëë... hap gojën , çër të dujsh tina . mos me thënçin B me pika pika , masanej :p


Mono duhet me e rregullu i çik te folmen . duhet me e perdor noi llaf tek tuk grek , qe me demek jemi prej çirokastre . a kupto tina , apo çdo xho me forz? :D
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Paqater mer tina. Po a ka kuptim gjirokastritshja pa i cike greqinishte mrena....toidhjo jane lol
Hajt se folim daje
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

zhigo nga gjirokastra je ti mo!! prandaj nuk te kam pare ty asnjher un te kafeja aty lol
 
Redaktimi i fundit:

ZHIGO

...
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

zhigo nga gjirikastra je ti mo!! prandaj nuk te kam pare ty asnjher un te kafeja aty lol

puro !!! safi !!!

po jo mi goc . nuk mund te themi qe ka mungu deshira. por rradh e modhe ke kafja. kush e kush te kapi xhezven i pari , nashti sdo e ul veten me u kap per flokesh me bo ikafe se ska lezet...kshu muhabeti .

por urno ktu , sa kafe do? kshu si mesi notes qe o' , fol . se sme gje mo me ket menje.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

pse psh , gjirokastritve i thon gjinokastrit? ket e msova ket jav . Kam von re dhe dicka tjeter atje ke muncin te pish dhe nje birr te hajrit .khëë...khëë... hap gojën , çër të dujsh tina . mos me thënçin B me pika pika , masanej :p

B me . . besoj se te duhet nje gje per ket kollen se hmmm keq puna :p
images


Une dua foto nga gjirokstra si fillim :D
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Thone qe gjirokastritet edhe kur kane ftoht nuk e fusin doren ne xhep lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Gjirokastres i ka dale nami...te tjerve syri
 

ZHIGO

...
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

B me . . besoj se te duhet nje gje per ket kollen se hmmm keq puna :p
images


Une dua foto nga gjirokstra si fillim :D

Ne fundjav me se sben! Njëçkë Nicktjeter njoh un , snjoh dy ! :)

Mono për cilin sy e ke llafin ti? p:
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Syrin e pushkes zhigo
 

ZHIGO

...
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Disa foto te bera me cel nga un.

2014-05-21 13.32.35.jpg

2014-04-11 18.20.53.jpg

2014-05-22 19.25.24.jpg

2014-05-22 19.41.47.jpg

2014-05-22 19.22.39.jpg

Nuk e di pse dalin ne ket lloj forme . Gjithsesi mjafton te klikosh mbi to per ti par te zmadhuara. Tani e di qe sjam ndonje fotograf kushedi se ca , por mjafton mendimi . Dhe me e bukra akoma qe kam menu per ty kur i kam bo . Dhe e fundit fare qe e mbajta llafin :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Po si nuk ma ke nxjerre cik viroin a i meruar...vate deri aty e shale bretkosash nuk ngrene?
 

ZHIGO

...
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Sa ke pa ardh ne gjirokaster?

Jo per gjo , pyte çik shoqen tate . leqe ça them un...ajo esht thjesht pasagjere knej . Por po te them qe ska njel me kom bretkoce por vetem shale , dhe me beso s'jan shale bretkoce ,

jan nga "ato" ...
 

AjSi

...
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

o ZHIGO po ndonje foto atyre rrugeve qe jane kshu si tatepjete me kalldrem demek ka mundsi tju besh? thnx
 

ZHIGO

...
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

te thush "thnx" ti , e mos ta boj un ate gjo...baaaahhhh . se ka par historia , me vrap , biles me i kom :) Ajo qe thua ti esht pjesa muzeale e qytetit medemek qyteti vjeter . Imagjino pak qe te kesh shpi ke pjesa lart dhe perpara ke nje malore 90grad?

"dekun xetit" , so asigjo para ksaj :)


Ky eshte turizmi ,
2014-02-13 18.56.38.jpg
 

ZHIGO

...
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Kto fotografit ma heqin trunin , para se ti postoj me dalin ne rregull kur i jap post zvogelohen . a ka munci me m'shpjegu (thuji dhjet her rresht ket llafin me bold, do ju vij per thonger i latto bi della buza) njeri si ta boj foton mo te paraqitshme?
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Tashi po e shoh kte teme. Ku t'paska çu fati? Hajt per hajer puna e re :) e me noj nuse tashi se gjirokastritet jane nikoqire ;)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Sa ke pa ardh ne gjirokaster?

Jo per gjo , pyte çik shoqen tate . leqe ça them un...ajo esht thjesht pasagjere knej . Por po te them qe ska njel me kom bretkoce por vetem shale , dhe me beso s'jan shale bretkoce ,

jan nga "ato" ...

vjet qesh vlla...hengra e u shqepa

tashi ti do thush se ne kete sezon uji i Viroit bohet gjol...po c'rendesi ka kjo

ai lokali aty mbi virua eshte ....te rrofshin grerzat thoj

bar-restoranti-3.jpg
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Tashi po e shoh kte teme. Ku t'paska çu fati? Hajt per hajer puna e re :) e me noj nuse tashi se gjirokastritet jane nikoqire ;)

po dhjakonare sa jane do thuac ti....pupupupu

ja fusin kot
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Kto fotografit ma heqin trunin , para se ti postoj me dalin ne rregull kur i jap post zvogelohen . a ka munci me m'shpjegu (thuji dhjet her rresht ket llafin me bold, do ju vij per thonger i latto bi della buza) njeri si ta boj foton mo te paraqitshme?

Ndersa sa I perket fotove...qe te tregohen me madhesine qe kane, duhet te klikosh mbi foton, te besh copy link e me pas ta shoqerosh foton me IMG /IMG siç do beje nje foto tjeter nga interneti. Pasi fotoja eshte ngarkuar ne serverin (a ça quhet) te forumit edhe ka url te vetin :)

22209d1401198296-gjirokastraaa-linjaaaa-2014-02-13-18.56.38.jpg
 

Endrra

VIP
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Ndersa sa I perket fotove...qe te tregohen me madhesine qe kane, duhet te klikosh mbi foton, te besh copy link e me pas ta shoqerosh foton me IMG /IMG siç do beje nje foto tjeter nga interneti. Pasi fotoja eshte ngarkuar ne serverin (a ça quhet) te forumit edhe ka url te vetin :)

22209d1401198296-gjirokastraaa-linjaaaa-2014-02-13-18.56.38.jpg

Kot u lodhe o Elushe ... Ca njerez duhet ti lesh pur ahahaha
 

ZHIGO

...
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Flm Elushe per shpjegimin e fotos :*

Ne fakt isha ne dark aty . me kupto , pak te lutmi :) . Mjes nuk kam shku , vetem e kam shiju nga larg natyren (gjasme piktoreske) te viroit tat te shomtut, si rezervuar krapi mo keq se shkodront :)Elushe , flm . Jane javet e fundit ketej . Kupton ti po boj gjasme fotografin kohet e funit sipas Ajsit . Fillun nga preferencat dhe pozat, po mduket vetja si ato fotografiksit qe rrinin para karlit skenderbeut 50lek fotografia :p
 

ZHIGO

...
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Kot u lodhe o Elushe ... Ca njerez duhet ti lesh pur ahahaha

sigurisht jam sh dakort .

ndryshe çkuptim ka...sdo buronin njerez si ty qe do te qeshnin lart e poshte si çakalli , apo jo?
 

Endrra

VIP
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

sigurisht jam sh dakort .

ndryshe çkuptim ka...sdo buronin njerez si ty qe do te qeshnin lart e poshte si çakalli , apo jo?
Ky postimi im as te ul e as te ngre besoj... Merre si te duash ti, te qeshuren time . Di qe nuk ishte ky qellimi im :)
 
Top