Gjirokastraaa...linjaaaa .

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Flm Elushe per shpjegimin e fotos :*

Ne fakt isha ne dark aty . me kupto , pak te lutmi :) . Mjes nuk kam shku , vetem e kam shiju nga larg natyren (gjasme piktoreske) te viroit tat te shomtut, si rezervuar krapi mo keq se shkodront :)Elushe , flm . Jane javet e fundit ketej . Kupton ti po boj gjasme fotografin kohet e funit sipas Ajsit . Fillun nga preferencat dhe pozat, po mduket vetja si ato fotografiksit qe rrinin para karlit skenderbeut 50lek fotografia :p

Zhigooo te shplafte shpanuklla..u bone ti mer jezit te me shash mua gjirokastren...turpp te kesh :p
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Zhigooo te shplafte shpanuklla..u bone ti mer jezit te me shash mua gjirokastren...turpp te kesh :p

un te shaaaaj? qyqe...o nryshe mi goc me fol drejt siç boj un , nryshe me i shtremru gjonat siç bo tina :p masanej kush po e sha...un po flas per darken , duket qe si paske shetit noten rruget e gjinokastrës ,

ske faj...shko ora 8 i vejn drynin t'gjitha ,,, (deres shpis e )


Ky postimi im as te ul e as te ngre besoj... Merre si te duash ti, te qeshuren time . Di qe nuk ishte ky qellimi im :)

po sigurisht , esht njesoj sikur te them un as imi as ta ul as ta ngre , lojra fjalesh...me prish terezin e tjetrit . njish je :) .
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

deren e myllin se jane njerez qe shofin terezine e vet, jo si ka nohija jote puth bojne sikur myllin deren e celin veshet

u bote ju
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

po mi po , se ske ça do thujsh qetër ti...do i nresh lapidarin ktyne katunareve te gjinokastres , se ato te vertetit kan ardh atje ku i pelqe me cel veshet ene me i von drynin brekve , me fal deres se mu moren gishtat ,

si thu ti nashtina? si i bi?

un e kam i pergjigje , por osht me dhimje ka mrapa :)
 

SunLiGhT

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ Ʒ
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Kto fotografit ma heqin trunin , para se ti postoj me dalin ne rregull kur i jap post zvogelohen . a ka munci me m'shpjegu (thuji dhjet her rresht ket llafin me bold, do ju vij per thonger i latto bi della buza) njeri si ta boj foton mo te paraqitshme?
Po të përgjigjem unë meqë spo të vë vesh kush :p
Duhet ti besh Upload online
Photo and image hosting, free photo galleries, photo editing
Postimage.org - free image hosting / image upload
TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

Kto njoh unë ishalla të punojnë. :)
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

po mi po , se ske ça do thujsh qetër ti...do i nresh lapidarin ktyne katunareve te gjinokastres , se ato te vertetit kan ardh atje ku i pelqe me cel veshet ene me i von drynin brekve , me fal deres se mu moren gishtat ,

si thu ti nashtina? si i bi?

un e kam i pergjigje , por osht me dhimje ka mrapa :)

Po me pra po se erdhen kta katunaret e gjinokastres e te bon rob ty ...se do kishe ngel qyteti ma i hum i hartes me gjithe 7 familjet autoktone
Ene qatra...kur me bo ti mu karshillik...mu qe dul erzi tu t'thon se une jom hon me dy porta mer cun ...gjys atje ku ke shku tina..e gjys ktu ku te qa synin ty me qen
A mure vesht mer delenxhi ..ja ko i here knejna ka nahija jeme po sta bona barkun ma te bute se karizin
Lol
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

hahahahahah

o sedërlije...paaah si bo tina mi dreq si lulja mo mprek . mo keq bile-bile , moj bilbile . E di si bo tina mi .... a e di mi si bo?! Si se dike ti mi...si boke ti? Vrej ktu , A sha korbin , korbiçin ? Mo i bukri i duket ... kshu ne puna jote .

po pse e prut kaptinen knej ju? ktu me jep xhevap ti mu...je mo mir ne Virua? he he he

un jam ke autotonet e ke parasysh vet ti , se si duhet te më mash mu icon_mrgreen.gif
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Ej , Mono

po kjo Mërla pse ësht bo kaq e urt? ça ka bo vaki? i ka njel hatri...? nuk di ta kem shajt kohet e funit 22211d1401208006-gjirokastraaa-linjaaaa-icon_mrgreen.gif
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Me din e imon...po leje se do dalim kot gjethe fiku long hardalli ene ca na ngel masanej ...nuk shahen kafshet mrena llojit lol
Pse erdha ktu? Hemmm me thirren dejet e mia
Prejardhja nuk harrohet as mohohet :)
E boll na bone si leter zmerile se me ka kalu vakti i sedres mu lol
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Leter zmerile ta puthesh ti...se i nin lezetin kur e ferko . Por thuj noi gjo tjeter me mire : D

amon mi amon si bo...po mdukesh , si ato shoqet partizone gati me mor pushken ne dor . ene me i bashku vetllat bashke , a thu se ke per tvra nonji me ket drejtshkrim qe po bo .E dim mi, e di .

robi sdhjet aty ka ha...kjo mo e bukra , apo jo :).

Po he iher kur ka ardh zotnia tate ne Tajron ...si nuse apo hardhuce muresh ke konviktet? :p :p


Ika iher se lash nom sot...e kalova normen ne forum. Te fala mi boj fansave. lool
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Jam e mocme un mer cun...kom le ktuna...sjom as jabanxhie konviktore e as nuse tirone
Jom goce tirone lol
Vitin spo ta them se e ke me prapavij ti lol

Hajt shnet e pare cuno
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Ty te lumte zhigu..
Por une desha ato fotot e tjera..te qyteti te ngurte
Meqe hape sofren , edhe nese ske bere futi nga google :p

Gjirokastra-albania-8468201-800-600.jpg
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Foto te tjera nga celi.


Mono nomi mrom ke Madi 22212-gjirokastraaa-linjaaaa-22211d1401208006-gjirokastraaa-linjaaaa-icon_mrgreen.gif
 

Shej

Sirius
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Kam ca foto te bukura nga kalaja por sdu me qit surratin tim te shemtut ketu, kshu qe na falni per keto nallban-izma :p


gjiro.jpg
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

O Zhigo a do me ardh/transferu ne TR?

Ftes per kafe kjo Mërla?

Amon , se na ka ra dhe sheqeri kto kohet e funit...mos na bej kshu pytjesh. Me shpres rro robi . Thuhet nje gjys llafi nga java tjeter po se sa i vertete esht se di . Po do ti qe ka fillu me me lezetu Gjr-ja .

E habitshme ska vetem , guralie :p
 

Shej

Sirius
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Ftes per kafe kjo Mërla?

Amon , se na ka ra dhe sheqeri kto kohet e funit...mos na bej kshu pytjesh. Me shpres rro robi . Thuhet nje gjys llafi nga java tjeter po se sa i vertete esht se di . Po do ti qe ka fillu me me lezetu Gjr-ja .

E habitshme ska vetem , guralie :p

Jo jo ishte ftese me hy mik ke ministri mos me te len aty ke trau ne gjinokaster, por ty te shko gjuha ku te dhemb dhembi :p ke kafja me bisht dmth Lol
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

hah sikur te punoja ke trau mi te keqen , do te kisha mulu me pellushe versaçesh ne me unaza florini . po çe do...ky tersi thuj qe sna u nda dhe na ra per pjes me u mor me shofera tepelensa qe tua numrosh ne ball e ku e kan ate...

po he nje her , nuk te kemi pyt . Ti me ça merresh ? Perveç thashethemeve se ket e di gjith forumi :p


un kafe me bisht...? joooo . asiher. Pranej qeke trem ti heren e par . po jo mi...zakonisht me hudhen femrat ne qaf te parat , un hudh vetem sheqerin 22212-gjirokastraaa-linjaaaa-22211d1401208006-gjirokastraaa-linjaaaa-icon_mrgreen.gif
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Kam ca foto te bukura nga kalaja por sdu me qit surratin tim te shemtut ketu, kshu qe na falni per keto nallban-izma :p


Shiko fotografinë 22219

Marla ajo vajza bukur qe do jete aty pas asaj njolles se kuqe..:)) do kishte bere foton kaltolin :))
Shume shkrepje e bukur..!!

E je qe je me ate shishe ne dore,hidhna noj teke dhe ne :p,ste vjen zor pin vetem tere diten ahhahaha me shishe dore,na Dehe e forumin :p

 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

hah sikur te punoja ke trau mi te keqen , do te kisha mulu me pellushe versaçesh ne me unaza florini . po çe do...ky tersi thuj qe sna u nda dhe na ra per pjes me u mor me shofera tepelensa qe tua numrosh ne ball e ku e kan ate...

po he nje her , nuk te kemi pyt . Ti me ça merresh ? Perveç thashethemeve se ket e di gjith forumi :p


un kafe me bisht...? joooo . asiher. Pranej qeke trem ti heren e par . po jo mi...zakonisht me hudhen femrat ne qaf te parat , un hudh vetem sheqerin Shiko fotografinë 22222

Thuji gjirokastriteve te te thone si ti therresesh kta tepelenjotet
e ne sta thone ec ktu e m'pyt mu
 

Shej

Sirius
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

hah sikur te punoja ke trau mi te keqen , do te kisha mulu me pellushe versaçesh ne me unaza florini . po çe do...ky tersi thuj qe sna u nda dhe na ra per pjes me u mor me shofera tepelensa qe tua numrosh ne ball e ku e kan ate...

po he nje her , nuk te kemi pyt . Ti me ça merresh ? Perveç thashethemeve se ket e di gjith forumi :p


un kafe me bisht...? joooo . asiher. Pranej qeke trem ti heren e par . po jo mi...zakonisht me hudhen femrat ne qaf te parat , un hudh vetem sheqerin Shiko fotografinë 22222

lool

Vetem une qe sjam thashethuqe or taj lool

E di e di qe sje ke trau se do te kisha pa kur te me kontrrolloje pasaporten e sherbimit :p

Tani nese do me ardh ne Tr kije mire me mua ndryshe te lash jabanxhi gjithe jeten tate ke kolaqet e gjinokastres :p
 

Shej

Sirius
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Marla ajo vajza bukur qe do jete aty pas asaj njolles se kuqe..:)) do kishte bere foton kaltolin :))
Shume shkrepje e bukur..!!

E je qe je me ate shishe ne dore,hidhna noj teke dhe ne :p,ste vjen zor pin vetem tere diten ahhahaha me shishe dore,na Dehe e forumin :p


Nev ate foto ma kerkuan ke vodafoni per reklame me gjithe modestine time qe me karakterizon Lol por ju thashe sjam imazh i dhuruar falas si Xhoana Nano haha

Cke ti kur te vish ne Tr do te bej tape me ate shishen :p
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

edhe une duhet ta njof ket Madin???

edhe i gjo..pse si shof une kto fotot e tua?

pres pergiigje

Madi mi , lokali aty ne kate te dyte ke Face rruga qe te ço ke supermarket Aldi. Aha mëgja se tina qeke katunare Viroi jo krieqytetari Gjinosh :p Sa per fotot se di...te vej nje tjeter kastile ktu per ty ku kam dal vet ke 1 jaguar i parkum ke dogana . Ka me te iki ene ajo gjys petull qe ke... :p :p


Mërla ty ste fla mo me goj . Po nuk me ktheve xhevap per menyrat e trajtimit/kurimit te nje katunari me mentalitet te myyyyshkur si myyyshka. :p
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Nevo mo e nigjo Mërlan per ket te funit ;

Marla said:
Cke ti kur te vish ne Tr do te bej tape me ate shishen :p

se o e abonume ke klubi rrenave dhe i lsho pa vetdije !! ;P
 

Shej

Sirius
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Ti je rast pa shprese lale vetem druni te bo derman Lol

Dhe MArla jo Merla se na patakse fare :p
 
Top