Gjirokastraaa...linjaaaa .

Marla

Lopov.
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Nevo mo e nigjo Mërlan per ket te funit ;se o e abonume ke klubi rrenave dhe i lsho pa vetdije !! ;P

Ou une rrence eeee ... mire mire po se ke mire hic jo po ta dish Loool
 

ZHIGO

...
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

çik mi çik...

spo them per ato qindra heret qe mke çu ke burimi . Leqe ç burim them un...oaz. oaz fare . Me keq se ai filmi Best Offer (Mos me thuj qe se ke pa , esht kryeveper . Imagjino pak Direktoren e movies ;P ) . ça te them me shum se kaq...he me thuj ti .

Pastaj gjith kjo reklam e ka nje qellim ;P Po e kape qellim te betohem do te vij vet per her te 101 ke oazi jot lool.
 

ZHIGO

...
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Thuji gjirokastriteve te te thone si ti therresesh kta tepelenjotet
e ne sta thone ec ktu e m'pyt mu

Ho i her...

zene se nuk e pash postimin oazit tim me lart , qe baba...fol s'di gjo !
 

Marla

Lopov.
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Malli i mire ska nevoje per reklame ai i skaduari ka nevoje or ti oazi i shijes Loool
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Madi mi , lokali aty ne kate te dyte ke Face rruga qe te ço ke supermarket Aldi. Aha mëgja se tina qeke katunare Viroi jo krieqytetari Gjinosh :p Sa per fotot se di...te vej nje tjeter kastile ktu per ty ku kam dal vet ke 1 jaguar i parkum ke dogana . Ka me te iki ene ajo gjys petull qe ke... :p :p


Mërla ty ste fla mo me goj . Po nuk me ktheve xhevap per menyrat e trajtimit/kurimit te nje katunari me mentalitet te myyyyshkur si myyyshka. :p

Nigjo ti nipi dajes...une jom si origjine anej..dmth kom deje dhe i respektoj fort . Hera funit qe kom qene ka qene para nja dhit vjetesh
Ndalova i cike te ura e kardhiqit ..piva i cinare dhe ia mshova atje ku isha nis .
Kshuqe mo mu hap kaq shume menerje ktu
Dhe sa per menje...amon kush te ka rrejt ty qe une kom tru i here??? Une jom pllocke
Mos me shif mu kshu si karafile nga jashte se mrena jam karafile ne katror

Shnet shoku ene ate cepelsin mos e harro..thuja atyre bythepamukve t'Tepelenes
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

çik mi çik...

spo them per ato qindra heret qe mke çu ke burimi . Leqe ç burim them un...oaz. oaz fare . Me keq se ai filmi Best Offer (Mos me thuj qe se ke pa , esht kryeveper . Imagjino pak Direktoren e movies ;P ) . ça te them me shum se kaq...he me thuj ti .

Pastaj gjith kjo reklam e ka nje qellim ;P Po e kape qellim te betohem do te vij vet per her te 101 ke oazi jot lool.

Ai filmi o nona...e ke pa si e lane ate gjyzelin
Rri urte se do te ngelet vetem radaci ne dore...sic thone kta durrsaket e forumit lol lol
 

Marla

Lopov.
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Se kam pa ket filmin une.Por ne gjinokaster kam 1 muaj pa shku :D
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Shife c'pret ..ta kam rekomandu ka 2 muj

Shife se o si leksion per jeten lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Jo eshte ne ato maja rripa rripa...reston boje si ta nih shpirti
Ika tja fus i doze gjume se edhe sot jam mjek roje....sa jane shtu kto rastet klinike akute mi ti goce...me ngeli gjylpona po perpjet lol
Si ju
 

ZHIGO

...
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Mërla urdhëro ,

ketu mund ta shikosh filmin , vertet ja vlen . Te keshilloj vemendje qe ne fillim . Po e pe nje sy hap nje sy myll , do te duket filmi me idiot i mundshem dhe do te duhet ta kthesh nga e para per ta kuptuar pse esht ai fund.

Hello from Tirana :)
 

ZHIGO

...
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Jo eshte ne ato maja rripa rripa...reston boje si ta nih shpirti
Ika tja fus i doze gjume se edhe sot jam mjek roje....sa jane shtu kto rastet klinike akute mi ti goce...me ngeli gjylpona po perpjet lol
Si ju

Mono na azhorno pak me te rejat e funit. Si esht situata? I ka kthy njeri komet nga dilli...apo ala?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Mono na azhorno pak me te rejat e funit. Si esht situata? I ka kthy njeri komet nga dilli...apo ala?

1 bie 100 ngrihen....jane shtu lindjet shume se fundmi
 

Marla

Lopov.
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Uuu rrofsh Zhëgu :p

Hajd per hajer o zot Tirana.. he te transferuan apo ke ardh kshu sa per pushime?
 

ZHIGO

...
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

1 bie 100 ngrihen....jane shtu lindjet shume se fundmi

I ka fukarallëku kto gjona . Apo çka bo dhe ftot ket koh...afer "sobes" afer mretit. E mir dhe ti po he...paske bo ca lek me shum. Ja shif anen pozitive do kalosh capushime te mira me Mërlan , ne abu du abi . ;P

ose hajde , vje nipi ne Tiron . vij un ku te dush ti... (Bashk me shoqen lart :p )
 

ZHIGO

...
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Mërla , mos prek ke plaga...nuk esht sheru akoma :) . Akoma ktej .
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Zhigo te ura kardhiqit te pret lala ty
Aty vij perhera o me lot ne sy
Lol

Ja boj durim e nja i muj ...se aty nga barku korrikut do pasare anej ka ajo nahija

Sa per shoqen nolt...sdi cte them
Bo vaki i bi rruga me shpejt :p
 

ZHIGO

...
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Ta dish , kam me tprit...

bo gaf mos te vish...ka per te zon belaja mrgreen.gif . A osht vap ne Tiron mi, se knej vdiqem...jena bo mo keq se vezet ne tigon ;p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

sa te kete gjirokastra gura keq e ke....shtrojeni si Tirona ma asfalt ...tju pervelohet edhe mendimi ne koke lol

shiko se une i here foli ,,,dy sdi :p

aty te me presesh me i kuti me banane para bile lol
 

ZHIGO

...
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

po ne Gjirokaster e kam te zgjidhme un mi robo , po ça ti boj ksaj kakavijes...apo çkeni fillu me u çvesh nga njona shal ke tjetra ju , papapa . Apo çndrro ne gjaku nashti , he me thuj ti ku o faji jon ne ket mes...?

shif njonen , shif tjetren...nrydh qafen . Jena bo me qafore mo keq se ato qent per pleshta mrgreen.gif

aha...te kot e ke , nipi qe per pak po bohet daj . ska pa vepra ... je mo keq se konga çelentanos deri nashti. me aq pak? ska gjo...do ta gjej nji menyr me te lon me goj hap , i ka vdek nona atij muhabeti mrgreen.gif
 

ZHIGO

...
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Mono kam nje gjajagjëz per ty , meqe jemi ke orari budallallepsjes mrgreen.gif

E gje dot me te parën?

 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Zhigo...se maj gojen hap une se me hyjne miza ne goje :p
 

Marla

Lopov.
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

10429377_10152034428046734_1185667968212846093_n.jpg


e kshu kshu :D
 

Marla

Lopov.
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Pse boni sikur s shifni ju te dy eeee...


ika pra tuj tuj me zhigun dhe monin nuk flas kurre :D
 
Top