Gjirokastraaa...linjaaaa .

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

pse nuk me dalin fotot mu te kjo tema????
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

me mua e ke???? cte me pelqej mo?

na bone lomsh na bone...me ty pra me ty. I do gjonat ne ti taze fare , se kap hiç muhabetin . Ke njel mrapa fare. Po te kerkoja i emer , psh emer si i shoqes me siper :p . Por ti ke orarine gjumit...

me thuj iher? Kush te ka ngacmu ...ene sikur ma nrrove ate muhabetin e minifuneve e?
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

une jam kyc....nuk kuptoj asihere kur eshte puna me fol per te tjeret

ik nga dera ime urgjent !
 

Marla

InVinum Veritas
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

po mi kafshe....sa here ne dite e degjoj kete fjalen Qorre ..vetem ti mungoje me i vu kapak

Kam dale per inspektim parcelash me alikapter... ca do me te pru shoqja ty nga knej?
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

u me paske pa ti Lol

Taze fare Bile Bile :D

nuk shquem per t pamen...po per nuhatjen :p

sa taze mi...? mos na li me pikpytje , se do na shkoj jeta tu formu pazëll gjith kohës .

Kush ka thon qe jeni isoj ti me monin? si nota me diten jeni ju te dija , nuk e di un po nga nuhatja po mdukeni njona e merthyme deri ne fyt e qetra e zberthyme deri ne ... moj te gishtave ;P
 

Marla

InVinum Veritas
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

nuk shquem per t pamen...po per nuhatjen :p

sa taze mi...? mos na li me pikpytje , se do na shkoj jeta tu formu pazëll gjith kohës .

Kush ka thon qe jeni isoj ti me monin? si nota me diten jeni ju te dija , nuk e di un po nga nuhatja po mdukeni njona e merthyme deri ne fyt e qetra e zberthyme deri ne ... moj te gishtave ;P

Tani se per ca shquhesh ti ate e di Beluli jo ti Lol

Po qe e gjete... vetem se e zberthymja eshte Moni qafsha per zotin, mua sma lejon detyra te xhishem as kur flej :D
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

me del i tabele ku thote...mos guxo me u fut se ta cava ballin

ca o kjo me?

ajo ka qen miss forumi kur u bo ne Prill te 2012 . Ishte antare re...he gjith ket nim te dhash ? E gje dot?

Detajet i diskutojm kur ta gjesh...lool
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Se kap me duket kjo misiz Moni...gjeka nga Lazarati kjo me duket mrgreen.gif
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

ajo ka qen miss forumi kur u bo ne Prill te 2012 . Ishte antare re...he gjith ket nim te dhash ? E gje dot?

Detajet i diskutojm kur ta gjesh...lool

sa kohe kam ne dispozicion?
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Ncuq se gjete, eshte nga Jurgucati :D

nigjare ktu ti mi goce...kushdo qofte ajo tipja....une kuptoj se ky zhigo paska ra ne dashni me ate....

kshuqe me ndihmo i cike shoqen , hape foton dhe ma pershkruj i cike si tipare ..he xhan

se u mbodhisa ktu
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Jo mi shpirt jo . mos ma keqtrajto veten...se me duket sikur po me sha mu! Fajin e kom un qe luj me zjarrin thuj , se ti je ne rregull . Ti je inoçente .

Ti Mërla pse zgerdhiesh ti? ë?

Ju vjen keq , te iki un...ti lejm muhabetet e rrobave te banjos per her tjeter. Se sot po boni te turpshmen te dyja mduket. ;P
 

Marla

InVinum Veritas
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

nigjare ktu ti mi goce...kushdo qofte ajo tipja....une kuptoj se ky zhigo paska ra ne dashni me ate....

kshuqe me ndihmo i cike shoqen , hape foton dhe ma pershkruj i cike si tipare ..he xhan

se u mbodhisa ktu

Jo mi shoqe jo Zhigu ka ra n'dashni ne kohen e koleres cne ne Prill 2012 lool

Ajo ke foto eshte 1 bionde bojalleshe me ca lesh te verdha ama cte te thom lol
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Jo mi shpirt jo . mos ma keqtrajto veten...se me duket sikur po me sha mu! Fajin e kom un qe luj me zjarrin thuj , se ti je ne rregull . Ti je inoçente .

Ti Mërla pse zgerdhiesh ti? ë?

Ju vjen keq , te iki un...ti lejm muhabetet e rrobave te banjos per her tjeter. Se sot po boni te turpshmen te dyja mduket. ;P


e pafajshme jam.....qe baba duret lol
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Esht i shprehje , ra dhe doli mrgreen.gif
 

Marla

InVinum Veritas
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Ti Mërla pse zgerdhiesh ti? ë?

Ju vjen keq , te iki un...ti lejm muhabetet e rrobave te banjos per her tjeter. Se sot po boni te turpshmen te dyja mduket. ;P

Mi skuzmi por e kam nga efekti i taraboshit te malit te bardhe :D

ik ik klm dhe kujdes se ke kontrroll sot ke puna mos thuj qe ste lajmerova.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

Jo mi shoqe jo Zhigu ka ra n'dashni ne kohen e koleres cne ne Prill 2012 lool

Ajo ke foto eshte 1 bionde bojalleshe me ca lesh te verdha ama cte te thom lol

si lagje pame kjo,...ku rri me surrat?
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Gjirokastraaa...linjaaaa .

o ju te katit lart e poshte.....ju pershendes

[video=youtube;6WVJadPBZ-E]http://www.youtube.com/watch?v=6WVJadPBZ-E&list=RDIxlnLHL8Cy0&index=18[/video]
 
Top