Gjygje Hallexhijsh, Civile, penale edhe krime lufte ?

Baboon

FALEMINDERIT!
Pershdetje mora shkas nga shumë ankesa poshtë e perpjetë dhe një halli shum personal që do e shqyrtoj mo poshtë, për te hap kte teme. Mund të ketë mbase tema të ngjashme por ktu eshte per ata/o qe s'kan kokërr leku nëpër xhepa (në ca raste as xhepa) per t'pagujt avokat etj.
kshu paraqisni çështjet dhe ankesat tuja gjygjin e bo populli.

Denimet jane : nga kendimi i një kenge, deri ke vrasja me gurë. (Legjislacioni rifreskohet ne bazë te sugjerimeve)Blind referee.pike.kom
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Paraqes një ankesë shumë serioze kundër grus javore @SpaceGirl kom 4 dit qe fle n'ballkon.
Arsyeja Ngaqë lash 2 dit rresht kapakun e WC ne forme rrethi një herë ul një herë ngrit

Kam deshmitar postierin e amazon, edhe @Delirium qe kur erdhi me m'taku m'pa tu pref gozhdë n'ballkon prej t'ftoftit ?
per t'mos fol për detyrime te tjera bashkëshortore.... Se plas lufta 3 botrore lool
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
U bon 4 dit?
Meriton 4 jav me ato qe tkam gjet te telefoni
1bb62161fc4e245b6761361efd7cb31b.jpg
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Heeeeeeeeee

Te zuri frika eeeeee

Si thu
bojm paqe?
Dhe pastaj un ne krevat dhe ti prap ne ballkon deri sa tme dali komplet inati ??????

5b10578fbc4b64ba2f696b3989718edc.gif
 
Top