Goditje, drejtë e në kokë

Vvetoni

Larguar
Shikojeni këtë video nga fillimi dëri në fund, dhe do të vdisni së qeshuri ... Goditjet e penalltive nuk përfundojnë si duhet :D

 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Goditje, drejtë e në kokë

Autogoli shqiperise ishte me fantastiku..lol
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Goditje, drejtë e në kokë

A e shikuat videon? Keni humbur mundësi të mira për të qeshur. Be+
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Goditje, drejtë e në kokë

Te qeshet ty?

Ti lyp :sharr:

Ndeshja dhe loja skish te share....ata tifozat qe u futen ne fushe e menderosen ca...po autogoli i vuri kapak.
Une ne fakt gol po lypja...sdi cte thote mendja tyja
 

Aver

VIP
Titulli: Goditje, drejtë e në kokë

Ndeshja dhe loja skish te share....ata tifozat qe u futen ne fushe e menderosen ca...po autogoli i vuri kapak.
Une ne fakt gol po lypja...sdi cte thote mendja tyja

Mua me thote mendja qe kombetaren e percjellim me municione te shumta. Dhe kur ti qesh me fatekeqesine tone... vjen ne shprehje ajo sharra. :p

Kur u fut edhe i treti ne fushe, thash do te futet i gjithe stadiumi. U kry me aq shyqyr.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Goditje, drejtë e në kokë

Jo mo jo se shaj kombetaren une....po tashi meqe s'qajme dot a ja fusim i te qeshme eshte ajo shprehja
Hajt se dite ma te mira do vijne....kshu me te nigjume e kom
 

Aver

VIP
Titulli: Goditje, drejtë e në kokë

Qe thua ti.. prap me mire autogol se te shenonte ai mbiemrin Okaka :D

Me t'bo ai gol eshte si me te ashtu arusha.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Goditje, drejtë e në kokë

Gjynah i ziu ..u gezua shume se kujtoi se e beri vertet

Leshte e pilos kish bere qirosi lol
 
Top