GoGeTTeR Here !

GoGeTTeR

Antarë i ri
Pershendetje

Emri : Shaban
Mbiemri: Dibra
Mosha:15
Vendndodhja:Struge
Hobi : Graphic Design , Web Design , Web Development
Webfaqe Personale: www.kidoX.org

Shpresoj tja kaloj mire ketu
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: GoGeTTeR Here !

Miresevjen!
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: GoGeTTeR Here !

Mire se erdhe!
Tema kaloj tej nenforumi i reklamave dhe lajmerimeve
 
Top