Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

Zana1

Braveheart
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

O ti Zonjusha delikate do ta zgjasesh muabetin tani?? Me duket se fola qart me siper ca kerkon me teper ??? Se kam par se sa e afet qe je...Respekto rregulloren e lej postet..E paske par qe perfitokam lool

Te te puth pak per estetik sa per mos tu merzit dhe naten e mir Zonjusha Delikate ...Kaq kisha :D

Shuj bre tash dhe permbaju temes :D

[video=youtube;9vXp7pzK-So]http://www.youtube.com/watch?v=9vXp7pzK-So[/video]
 
Top