Gold AG me një fotografi nga fëmijëria: S’jam bërë patriot, ashtu kam lind

legjenda

Tetova
Foto galeri auto_auto_go15883467751588402624.jpg


Gold AG
Reperi Gold AG po vazhdon të jetë në fokus të mediave.

Pas martesës javë më parë, ai këtë javë u intervistua nga policia për këngën “Shkronjat e Arta”.

I njohur për muzikën e tij dhe dedikimit patriotik, Arian Agushi ka dhënë një përgjigje për këtë në llogarinë e tij në Instagram.
auto_smjdjdj1588402634.jpg
Insta
Foto galeri
Goldi ka publikuar një fotografi nga fëmijëria teksa shkruan “S’jam bo patriot, ashtu kam lind”Bota Sot
 

Attachments

 • auto_auto_go15883467751588402624.jpg
  auto_auto_go15883467751588402624.jpg
  90.9 KB · Shikime: 0
 • auto_smjdjdj1588402634.jpg
  auto_smjdjdj1588402634.jpg
  64.4 KB · Shikime: 0
 • auto_auto_go15883467751588402624.jpg
  auto_auto_go15883467751588402624.jpg
  90.9 KB · Shikime: 0
 • auto_smjdjdj1588402634.jpg
  auto_smjdjdj1588402634.jpg
  64.4 KB · Shikime: 0
Top