Gratë më të ëmbla të zodiakut?

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Hajde moj te te qep xhepin hajde se me çmende me fute ne dhe ????
Ups mfal se harrova qe skam xhepa fare dhe e kisha mcef mes tullumbacave ?
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Ej ju te dy
Ju mbyta @Hera @Xhelozi ?
Ska shku akoma 00:00 per gjona turpi Lol
Fusni doren pa merak ama leni qoken
 
Top