Gruaja “e dëshpëruar” përdhunon një burrë për 40 minuta, e godet edhe me lodër s*ksi

Hope

◕‿◕
Ju shoh ndonjihere me keqardhje , por nuk dua t ju bej ta kuptoni. Me mire do sakrifikoja nje mbulese tavoline dhe nje tapet persian , sesa te te beja te ndjeheshe keq.?
Aman se tapeti as perthyhet kollaj si ta bej fustan, apo e kishe te ma beje dhurat te mbeshtjell burrin me te, e te filloj ta zhdep ne dru, ashtu me fal te shkund tapetin me shkop?:p
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Aman se tapeti as perthyhet kollaj si ta bej fustan, apo e kishe te ma beje dhurat te mbeshtjell burrin me te, e te filloj ta zhdep ne dru, ashtu me fal te shkund tapetin me shkop?:p
E shikon , qe kur do i ve ne funksion neuronet ti?
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Po ca fatksqsie aman se kur lavdrohesh vete qe ke neurona me teprice ca te kuptojne ne?:p
Ti na qaj hallin neve qe i kemi mangut :p apo jo @Bebw ?
Ne i kemi mangut e nuk ankohemi ,ai i ka unlimited dhe qahet ,a bualla bualla ?
Hajde ikim ne se kemi koncertin me buallenjt pastaj
dance party dancing GIF
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ajt se mbushen mediat me sulme ndaj femrave,te marrim pak hak dhe ne. :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ehh at që duhet me bo burri, kanë filluar femrat të bëjn, dashuri e egër passionate. E kap burrin e botës dhe e përplas për murri ?
Eh kur i perplasin ata femrat deri ne gjakosje e perdhunime ne grup!? Ahahahaha
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Jo kshu jo, un e kam për dashurin, se kjo vetëm të mirë I ka bo këtij qyqarit lool
Nuk besoj qe ka bere te mire,perdhunimi eshte e njejta ndjesi tek te dy gjinite.
 

Gjyshi

Antar Aktiv
Ptu tu thafshin organet.
A sme pe mu 2 metra cun? Por vec me at gjon tmos me godisje se noshta do me pelqente dhe do ngelja me pasoja ?
 
Top