Grupi i Milanisteve

Aisha

Anëtar i ri
E natyrisht nuk mund te mungoj une ne kte grup ,ja ku jam gjithmon FORZA MILAN...
 

Aisha

Anëtar i ri
Si do perfundoj sot cuna ?une shpresoj qe fitoj milan ....
 

Aisha

Anëtar i ri
Shpresojme te kaloje kjo faze ,sepse sdurohen kta te tjeret aman .........
 

Aisha

Anëtar i ri
me te vertete ,e kishim ne dore ndeshjen mbreme ...Mua po me pelqen Dida kto nndeshjet e fundit ,ka rritur floket e po i qellon te gjitha .........
 

T-Ghost

RossoNero
Hey milanista , sot erdhi David Beckham ne Milano.
 

Aisha

Anëtar i ri
Forza Milannnnnnnnnnn...........
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Tirana Tirana Tirana Tirana mburruni sa te doni po mos harroni qe tirana i beri zbor milanit.TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaa
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Kryeqyteti i Shqiperise qe mundi milanin 2 me 1 apo e harruat ju milanistat e perveluar.
 

T-Ghost

RossoNero
Hostel,kjo eshte per ne Top 10 batutat e vitit ,lol.
Me gjithe mend mendon se Tirana eshte me e mire se Milani ???
Hahaha
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Fute ku te duash ti edhe ne vend te pare jo ne te dhjetin.
Te mos ishte me e mire nuk fitonte po do humbte,pastaj milani se kush eshte.
Rroft tirana.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ros e neri siamo noi ma che c...o siete voi
Noi siamo bianco e ner siam campioni da voler LOL LOL LOL
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ore une jam per tiranen ne serin A LOL LOL LOL
Te vi ajo aty i mund te gjith pa perjashtim u bene italjont kshu ato sdine te marrin shenjester jo me te rrokin ne porte.Jepi shqiptarit porten ti se topat i ka vete ben gol e kaluar golit.
 

Didi

C'est la vie.
ik o dreq..me gjith tiranen ti..hahah...
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Pse mo xhan te iki une duhet icik diskutim ta bejme grpin me interesant apo jo si thua ti?
 

Didi

C'est la vie.
po po grupin e bejm interesant neve ...po ky esht grupi per milanistet dhe sesht nevoja
ta "shani"...haha...
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ua ua cfare akuze po ke po shaj une mo.
Ne vetem po bejm pak diskutm.e shoh interesant sa ska ku te veje 7 anetare keni,grupi do rreklame do foto brenda tij etj etj.
 

Didi

C'est la vie.
Kush e ka hapur kete grupin?!!
E hiqni mo stemen e interit e vini te Milanit!
 

T-Ghost

RossoNero
per nje periudhe kohe skam qen fare ne forum,dhe shoh sot qe kish qen fotoja e interit ?vertet albumet jan public,po te ndryshohet fotoja e grupit ,i bie ta kete ber ndonje moderator ????
 

Didi

C'est la vie.
oooo po ku ishe mo ghost se se shifja dot ate stemen e interit pffff!
 
Top