GTA, GT... etc (games and music)

Baboon

FALEMINDERIT!
Si pikë e mjesit që osht (plus tema ime love GTA vice city) hapni radio...


... And those channels...


Për kujdo që i ka ngel noj mision pa maru!

Edhe ka kohë për radion publike ????

Put your guns down!

Të morim një mësim të vyer nga jeta nga çështjet e moralit...

From the on and only.....

And listen to :(I can't believe how people ask me how I learn English )

Jokes apart ????

I almost learn how to play Çelo in GT... Bahhhh oh Sebastian almost

But in moriring I like public radio....


Tema : kush ka lujt playstation, and all the games (apart game, meanwhile, playing, and meanwhile, apart the game)

This isn't a commercial.... But I love GTA VICE CITY!
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Ej meverte nuk ka lujt noj rob ”me sebee në kufje” kur të thotë tjetri? oleeeee ta kalova!!!
 

NGU

Wild child full of grace
Gta san andreas, hahahahha po kur hynte ne disco ai? Zott sa qejf e kam pas?
 

NGU

Wild child full of grace
@Baboon e luan akoma, apo s’eshte si loje me? Se nk jam ne rrjedha tani?
 

NGU

Wild child full of grace
????
(Alll time ???)
U dashka ta mare prap, sedi nese mundet direkt nga pc ose me cd.

P.s e kam pas nje loje me ushtri qe u deshte tua zesh territorin te tj, ka qene goxha loje.
Sedi nese e kam te kompjuteri akoma lol, kam vite pa e ndez.
 

Baboon

FALEMINDERIT!
U dashka ta mare prap, sedi nese mundet direkt nga pc ose me cd.

P.s e kam pas nje loje me ushtri qe u deshte tua zesh territorin te tj, ka qene goxha loje.
Sedi nese e kam te kompjuteri akoma lol, kam vite pa e ndez.
Unë s'para ja them për kto dmth me i gjet që të sugjeroja. ?

Kohët e fundit pata një version ke tel që mu prish edhe atë e kisha xha të shkarkum në mos e kish vetë tel nuk e di lol
 

NGU

Wild child full of grace
Unë s'para ja them për kto dmth me i gjet që të sugjeroja. ?

Kohët e fundit pata një version ke tel që mu prish edhe atë e kisha xha të shkarkum në mos e kish vetë tel nuk e di lol
Para 2/3 viteve une i kam pas ndjek shume kto, pastaj u shkeputa.

Po me counter strike si i ke pas punet?:D
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Para 2/3 viteve une i kam pas ndjek shume kto, pastaj u shkeputa.

Po me counter strike si i ke pas punet?:D
Nope snuk, mu më pyt për play station etc dmth pak lojna kom lujt nga pc
edhe nuk i kom pat qef se më rrifshin edhe nipat ????
 
  • Haha
Reactions: NGU

NGU

Wild child full of grace
Nope snuk, mu më pyt për play station etc dmth pak lojna kom lujt nga pc
edhe nuk i kom pat qef se më rrifshin edhe nipat ????
Hahahahah eoo ti qenke koha e y8:p
 

NGU

Wild child full of grace
Jo mi po të vje inot ai kacamisri 5 vjeç ta bo oleeee daja rri si legen të thotë ?

me e bo pc copë copë masanaj?????
lool lool lool
Dhe ne kemi qene grup qe luanim, e une si cun harom aty lol

P.s si hapesi i temes qe je e ke me duket te drejten per me i fshi kto chit-chate, si tkesh qejfin.
Te premtoj qe nk te shaj e as te ngul thonjte:p
 

Baboon

FALEMINDERIT!
lool lool lool
Dhe ne kemi qene grup qe luanim, e une si cun harom aty lol

P.s si hapesi i temes qe je e ke me duket te drejten per me i fshi kto chit-chate, si tkesh qejfin.
Te premtoj qe nk te shaj e as te ngul thonjte:p
Tallesh ti apo ca se shef ti ç'a teme osht kjo e para e dyta veç unë jom kundra fshesës all time.

E treta na gjej noj kong nga GTA ose ç'a do lloj loje postoje si dënim për llafin që the ??
Meqë je ne si çun harom ???
 
  • Haha
Reactions: NGU

NGU

Wild child full of grace
Tallesh ti apo ca se shef ti ç'a teme osht kjo e para e dyta veç unë jom kundra fshesës all time.

E treta na gjej noj kong nga GTA ose ç'a do lloj loje postoje si dënim për llafin që the ??
Meqë je ne si çun harom ???

Kto jane vec melodi.
P.s si tek filmi Polatit nese e ke pare lool
Fokusohu duke e degju dhe tduket vetja si me qene ti duke bo ndonje film lol
 

Baboon

FALEMINDERIT!

Kto jane vec melodi.
P.s si tek filmi Polatit nese e ke pare lool
Fokusohu duke e degju dhe tduket vetja si me qene ti duke bo ndonje film lol
?

Lol po pranej të fiksojnë kto edhe nga muzikat leri efektet pastaj janë muhabet më vete sidomos kur lu noj lojë me naziste ???

P.S ja meqë kishe lujt San Andreas po të përshëndes e unë me theme song

 
  • Përqafim
Reactions: NGU

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Baboon

FALEMINDERIT!
@NGU the bet is off till you show me (update) how?!

This shi!t it's right ????

 
  • Haha
Reactions: NGU

NGU

Wild child full of grace
Hahahahahahahhaha nqfs do kisha motorr ai do me kujtonte veten time lool
Pa he ke filluar per te shkruajtur? :d
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Sa here qe e ka luajtur vllai im, mua me Jane marr ment sedi pse. Dhe Prej GtA njesoj ?
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Fiksim
Pothuajse semundje ?
Nuk e di se sa here mund ta kem mbaruar.
Sdija a te kerceja apo zombit nderkoh qe i preja ndysh me sharre.

 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Liza ne nje version gothic macabre... ku i bejn lavazhin e trurit qe te akuzoj veten per djegjen e familjes te saj.


Me ka lan me pasoja ? nuk e luaja asiher naten.
 
Top