• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Haj

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Hera

Βιβλίο φάγος
Meqe @Ledia tha qe ke arome trendafili ja te solla se duar bosh nuk vihet ne shtepine tende ....ja mireserdhe arome trendafili

prod_smallimg_442_0.jpg
 

MrCool

Lost
Po kjo nga humbi?

E keni bo forumin si gazeta Paloma.. I fusni nje prezantimi dhe aq. :p
 

MrCool

Lost
Du lakin per masazh :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 

MrCool

Lost
Vetem te mjegulles me funksionojne naqe... Na fiku puna fare :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Nuk lun me jo. Eshte betu para @Alesia qe loja me rrugace qe do luj eshte Bilardo, kush humb pagu 3 lojshin. :p
Betimet e meshkujve pi lengun se sdini me mbajt as premtime dhe as betime ju kafshet e dreqit, ja si puna jote qe i premtove Ives gjithcka per ate pashaport britanike...dhe ne fund perfundove tek Legally :p
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Betimet e meshkujve pi lengun se sdini me mbajt as premtime dhe as betime ju kafshet e dreqit, ja si puna jote qe i premtove Ives gjithcka per ate pashaport britanike...dhe ne fund perfundove tek Legally :p
Legen e kam shoqe mi, mos perhap panik. :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top