Hajduti qellon testikujt e veta : e fusin ne burg

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Polizia deklaroj qe nje burr i Kokomo ne Indi ka qelluar testikujt e veta aksidentalisht kur ishte duke vjedhur ne nje dyqan.
Polizia eshte njoftuar nga 1 puntore e minimarketit qe trregon qe hajduti kishte nje pistolet dhe duke e mbajtur per flokesh i ka kerkuar leket dhe cigaret. Kjo puntorja trregon qe kur ishte duke mar cigaret degjoj 1 shti dhe ne ate moment hajduri filloj te uleriste dhe iku me leket.
Telekamerat e fsheta trregojn qe hajduri qelloj pa dashje sepse kishte pistoleten te rripi i pantallonave.
Hajduri eshte 25 vjec, quhet Derrick Kosch dhe eshte gjetur aty afer, eshte cuar ne spital dhe pastaj ne burg.
15053748_240X180.jpg
 
Last edited by a moderator:

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: hajduti qellon bolet e veta : e fusin ne burg

hahah mire qe ska kap majen
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Titulli: hajduti qellon bolet e veta : e fusin ne burg

hahah mire qe ska kap majen

ahhahaha e shkreta e dashura ahahaha
ahahaa
ka dhe rob kshu e...
 

DEVIL HAND

Anëtar Aktiv
Titulli: Hajduti qellon bolet e veta : e fusin ne burg

hahahaha paska ik nez ncncncnc
 

madmax

lost in the ocean
Titulli: Hajduti qellon bolet e veta : e fusin ne burg

ajde lol ajde........

ky paska qene profejsioniste i lindur
 
Titulli: Hajduti qellon bolet e veta : e fusin ne burg

1 denim nga drejtesia dhe 1 denim nga zoti paska mar ..te pakten ky denimi fundit te jete provizor :D se gjynah eshte i ri akoma
 

CannibaL

The Wisher .
Titulli: Hajduti qellon bolet e veta : e fusin ne burg

hahhahaha paska fitu :p haha qka snin njeri hahhaha
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Hajduti qellon bolet e veta : e fusin ne burg

Keto gjera ndodhin kur nuk i njeh rregullat e sigurimit teknik.
Duhet futur perseri ne shkolle lenda e ushtarakes , qe te evitohen aksidente te tilla.
 

CannibaL

The Wisher .
Titulli: Hajduti qellon bolet e veta : e fusin ne burg

Keto gjera ndodhin kur nuk i njeh rregullat e sigurimit teknik.
Duhet futur perseri ne shkolle lenda e ushtarakes , qe te evitohen aksidente te tilla.

hahhahha mir e ki , se ky as hajn i mir ste koka , pot mirrka ne qaf :p hahhaha
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Titulli: Hajduti qellon bolet e veta : e fusin ne burg

Me pare ishte burre pa mend ,por me ato , tani esht pa mend e pa ato , me mire tja fus vetes njeher e mire ;)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Hajduti qellon bolet e veta : e fusin ne burg

HAHAHAHAHAHAHAH shpresojme ta perdori ne nje te ardhme .
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Hajduti qellon bolet e veta : e fusin ne burg

ajaaaaaaaaaaaaaaaaa i shkretiiiiiiiiiiiiiiiiiii
gjynahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

ej quna mos mbani revole me vete se si dihet jetes
hihihihiihhiihihihih
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Titulli: Hajduti qellon bolet e veta : e fusin ne burg

Me pare ishte burre pa mend ,por me ato , tani esht pa mend e pa ato , me mire tja fus vetes njeher e mire ;)

tamam kshu i bjen hahhha
lol
 

sabah

Anëtar i Respektuar
Titulli: Hajduti qellon testikujt e veta : e fusin ne burg

Titulli i ketij postimi eshte nje cik intrigues.Duket te ndiejme keqardhje se nje hajdut e futen ne burg se qelloi gabimisht k.qet e tija gjate nje bastisjeje qe ai beri ne nje dyqan?Burgun edhe pak e ka.Mire eshte mos e kurojne per ate plumbin qe e coi padashje drejt k.qeve te tija.Ai plumb mund ti kish marre jeten pervec pareve qe ai i mori punonjese se atij marketi.
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Titulli: Hajduti qellon testikujt e veta : e fusin ne burg

Titulli i ketij postimi eshte nje cik intrigues.Duket te ndiejme keqardhje se nje hajdut e futen ne burg se qelloi gabimisht k.qet e tija gjate nje bastisjeje qe ai beri ne nje dyqan?Burgun edhe pak e ka.Mire eshte mos e kurojne per ate plumbin qe e coi padashje drejt k.qeve te tija.Ai plumb mund ti kish marre jeten pervec pareve qe ai i mori punonjese se atij marketi.


titulli eshte van apostafat me terheq vemendjen e njerzve qe te lexojn postimin ...
 

sensuu

sweet
Titulli: Hajduti qellon testikujt e veta : e fusin ne burg

per kete gabelin e shpif
 
Top