• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Halo

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Didi

C'est la vie.
O qose ... estoy = une jam
Ti ke shkrujt - une jam une 😂
Po ti mua do me mesosh spanjishten?


Estoy-folja jam.
Yo-une

Une jam une thuhet- yo soy yo!

Ik vri veten tani. Lol
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Po ti mua do me mesosh spanjishten?


Estoy-folja jam.
Yo-une

Une jam une thuhet- yo soy yo!

Ik vri veten tani. lol
O Qosee po sje ne Shqip 💀 🔫
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Po ti mua do me mesosh spanjishten?


Estoy-folja jam.
Yo-une

Une jam une thuhet- yo soy yo!

Ik vri veten tani. lol
Jam = esto

po meso naj gje sic duhet se do vdesesh “tabula rasa” 😂

🤗 😚
 

Didi

C'est la vie.
Jam = esto

po meso naj gje sic duhet se do vdesesh “tabula rasa” 😂

🤗 😚
Vetem per nje gje ke te drejt, se kam shkruar mire foljen, duhej-estar (ne formen e pa zgjidhur).
Estoy, sic e kisha shkruar eshte e tanishme.

Po ik tani.
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Vetem per nje gje ke te drejt, se kam shkruar mire foljen, duhej-estar (ne formen e pa zgjidhur).
Estoy, sic e kisha shkruar eshte e tanishme.

Po ik tani.
Ku te iki ? Ke tema kush eshte shkaktar m apo f ? Ok 👍🏻 😂
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top