• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hell-o

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Me qen se forumi paska ndryshuar kaq shum dhe pjestaret e tij akoma me shum, doja te riprezantohesha.
Un jam adela
Dhe me shum plakem akoma me teper me pelqen jeta 🙋‍♀️
Pavarsisht mesazhit qe mund te percjellin ato qe shkruaj, jam shum shum shum egzagjerisht optimiste dhe ska burr none te me ndryshoj.
Kam qef sherret ashtu si akullorja me nutella siper... ska jet pa cik piper.
Jam regjistruar ketu per her te pare ne 2008 nese sgabohem dhe sbesoj te kem ndryshuar shum... kshu qe nese ju thon dicka rreth meje:besojuni.. sidomos nese eshte negative 😅 nuk ofendohem sepse sic tha dikush : ksaj nuk i ven zinxhir, ben gjithmon cfare do.
Ju pershendes 🌝
61b6bf9c1b4c6f2f6ee819e83021426a.jpg
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Me qen se forumi paska ndryshuar kaq shum dhe pjestaret e tij akoma me shum, doja te riprezantohesha.
Un jam adela
Dhe me shum plakem akoma me teper me pelqen jeta 🙋‍♀️
Pavarsisht mesazhit qe mund te percjellin ato qe shkruaj, jam shum shum shum egzagjerisht optimiste dhe ska burr none te me ndryshoj.
Kam qef sherret ashtu si akullorja me nutella siper... ska jet pa cik piper.
Jam regjistruar ketu per her te pare ne 2008 nese sgabohem dhe sbesoj te kem ndryshuar shum... kshu qe nese ju thon dicka rreth meje:besojuni.. sidomos nese eshte negative 😅 nuk ofendohem sepse sic tha dikush : ksaj nuk i ven zinxhir, ben gjithmon cfare do.
Ju pershendes 🌝
Shiko fotografinë 1696372
Mire se rierdhe dashuri~~ :* :*
Ate me fundjaven e paske `embelzu` pak ahahahahahhaha.
 

London

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Me qen se forumi paska ndryshuar kaq shum dhe pjestaret e tij akoma me shum, doja te riprezantohesha.
Un jam adela
Dhe me shum plakem akoma me teper me pelqen jeta 🙋‍♀️
Pavarsisht mesazhit qe mund te percjellin ato qe shkruaj, jam shum shum shum egzagjerisht optimiste dhe ska burr none te me ndryshoj.
Kam qef sherret ashtu si akullorja me nutella siper... ska jet pa cik piper.
Jam regjistruar ketu per her te pare ne 2008 nese sgabohem dhe sbesoj te kem ndryshuar shum... kshu qe nese ju thon dicka rreth meje:besojuni.. sidomos nese eshte negative 😅 nuk ofendohem sepse sic tha dikush : ksaj nuk i ven zinxhir, ben gjithmon cfare do.
Ju pershendes 🌝
Shiko fotografinë 1696372
Naqeeee paske harru edhe ti pass aaa si puna jeme 😂😂
 

DeliriumMind

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Naqeeee paske harru edhe ti pass aaa si puna jeme 😂😂
Jo
Heren e pare plasi lufta e tret boterore per pun besimi dhe ishte bo e padurueshme ( un problemi kryesor)
Heren e dyt doja thjesht te nderroja emrin dhe ne ate koh nuk ishte e mundur. Pastaj kisha inbox me shum kujtime dhe doja ajer te paster.
Ky eshte profili i tret por sbesoj i fundit.
 

London

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Jo
Heren e pare plasi lufta e tret boterore per pun besimi dhe ishte bo e padurueshme ( un problemi kryesor)
Heren e dyt doja thjesht te nderroja emrin dhe ne ate koh nuk ishte e mundur. Pastaj kisha inbox me shum kujtime dhe doja ajer te paster.
Ky eshte profili i tret por sbesoj i fundit.
Thuj shyqyr paske pshtu mir :p mkurseve lule pati pru 😂😂💐
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Tu shtofshin kembet edhe 100 u bofsh.Personalisht nuk e shikoj moshen si problem x tu diskutuar perkundrazi jo si puna ime kom 4 vjet ngela akoma 25 qe mos bohem lomsh.
Me aq sa e kom lexuar @Ultraviolet nice person duket me hanxhar ne brez. :p
Love love se peace edhe me zorret tona hahemi :p
 

MoToRRiSti

Call Out My Name
Me qen se forumi paska ndryshuar kaq shum dhe pjestaret e tij akoma me shum, doja te riprezantohesha.
Un jam adela
Dhe me shum plakem akoma me teper me pelqen jeta 🙋‍♀️
Pavarsisht mesazhit qe mund te percjellin ato qe shkruaj, jam shum shum shum egzagjerisht optimiste dhe ska burr none te me ndryshoj.
Kam qef sherret ashtu si akullorja me nutella siper... ska jet pa cik piper.
Jam regjistruar ketu per her te pare ne 2008 nese sgabohem dhe sbesoj te kem ndryshuar shum... kshu qe nese ju thon dicka rreth meje:besojuni.. sidomos nese eshte negative 😅 nuk ofendohem sepse sic tha dikush : ksaj nuk i ven zinxhir, ben gjithmon cfare do.
Ju pershendes 🌝
Shiko fotografinë 1696372
Welcom-e 🍸
 

MoToRRiSti

Call Out My Name
Tu shtofshin kembet edhe 100 u bofsh.Personalisht nuk e shikoj moshen si problem x tu diskutuar perkundrazi jo si puna ime kom 4 vjet ngela akoma 25 qe mos bohem lomsh.
Me aq sa e kom lexuar @Ultraviolet nice person duket me hanxhar ne brez. :p
Love love se peace edhe me zorret tona hahemi :p
Hahahahaha sa e modhe🤣🤣🤣🤣
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Mire se rierdhe....:p na duhet icik grinte ketu keshtu qe bjeru ti bjem..:p jooptimisteve e kam fjalen.:p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top