• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Heret u kujtova ne fakt!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NGU

Wild child full of grace 💫
Po lexoja kto temat e prezantimeve dhe verejta qe une skisha marr pjese nkto gjera😅
E kam zanat qe mos t hap tema, le tjet kjo e para dhe e fundit:D

Megjithate tani njihemi me..Por tme uroni mireseardhje sdo ishte keq:p

Ia kalofshim bukur sic ja kemi kalu deri me sot:)
 

Ivy

Silence is full of answers...
Ahahhahaaha ti qenke me budallaqe se une.
Gezohem😝🤣🤣
Bashkangjitem dhe mua nje teme largimi meqe prezantimi smbaj mend nese pata😝
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Ahahhahaaha ti qenke me budallaqe se une.
Gezohem😝🤣🤣
Bashkangjitem dhe mua nje teme largimi meqe prezantimi smbaj mend nese pata😝
Hahahahahaha ske as ti? Hajde hape njee, se na iken vitet kot:p lol lol
 

Desa

Temet Nosce
Po lexoja kto temat e prezantimeve dhe verejta qe une skisha marr pjese nkto gjera😅
E kam zanat qe mos t hap tema, le tjet kjo e para dhe e fundit:D

Megjithate tani njihemi me..Por tme uroni mireseardhje sdo ishte keq:p

Ia kalofshim bukur sic ja kemi kalu deri me sot:)
Po nuk tregove gjë për veten! Për ne që jemi ardhacak këtu 😂

Mirë se ke qenë në forum dhe ja kalofsh akoma më bukur në të ardhmen 😘
 
 • Dashuri
Reactions: NGU

NGU

Wild child full of grace 💫
Po nuk tregove gjë për veten! Për ne që jemi ardhacak këtu 😂

Mirë se ke qenë në forum dhe ja kalofsh akoma më bukur në të ardhmen 😘
Yhh ne cdo teme kam treguar ndonje gje lol lol
Ia kalofshim mire se bashku❤
 

Ivy

Silence is full of answers...
Uroj qe ky prezantim te jete nje rikthim i fuqishem i joti NGU pa asnje shkeputje.
Eksploziv😝
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Uroj qe ky prezantim te jete nje rikthim i fuqishem i joti NGU pa asnje shkeputje.
Eksploziv😝
Mendoje dhe me te keqen, mund t iki dhe do cmalleni me kte temen:p

Hahahahah jam ktu e ca vjet, shkeputje javore mund t jen🤪
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Pershendetje @NGU
Kete nofke e ke si me qene asgjente e CIA-s lol
Nuk mbaj mend te kem hapur une nje teme te tille tani qe ma kujtove do e bej dhe une per inat lol
 
 • Haha
Reactions: NGU

NGU

Wild child full of grace 💫
Pershendetje @NGU
Kete nofke e ke si me qene asgjente e CIA-s lol
Nuk mbaj mend te kem hapur une nje teme te tille tani qe ma kujtove do e bej dhe une per inat lol
Hahahahahaah
/me Liron vendin
Plasjaa dhe ti tashi:p
 
Pershendetje @NGU
Kete nofke e ke si me qene asgjente e CIA-s lol
Nuk mbaj mend te kem hapur une nje teme te tille tani qe ma kujtove do e bej dhe une per inat lol
Beje pra ca pret , mos te dridhen gishtat, as tastiera 😁
 

Didi

C'est la vie.
O ngordhc ti moj, po mire nje prezantim te hajrit se beje dot?

Ca eshte kjo gjasme teme kshu?! Dobet, shume dobet.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
O ngordhc ti moj, po mire nje prezantim te hajrit se beje dot?

Ca eshte kjo gjasme teme kshu?! Dobet, shume dobet.
Qyqjaaa mos ma co temen tek chit-chati se te mbytaa:p
Mir e aq qe e bona, se kam kte zanatin rradhitjen e fjaleve:p lol
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Po lexoja kto temat e prezantimeve dhe verejta qe une skisha marr pjese nkto gjera😅
E kam zanat qe mos t hap tema, le tjet kjo e para dhe e fundit:D

Megjithate tani njihemi me..Por tme uroni mireseardhje sdo ishte keq:p

Ia kalofshim bukur sic ja kemi kalu deri me sot:)
Me fal kush je ti?
Na jep ca parametra qe te te njofim para se te te urojme mireseardhjen.:p
 
 • Haha
Reactions: NGU

titan

Requiem for a dream
Une ste njof tamam, mund te me hedhesh nr e celularit ne pm. lol lol
Se mos me nis nr e kembes :mad::mad:

lol lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top