• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Heret u kujtova ne fakt!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NGU

Wild child full of grace 💫
Une ste njof tamam, mund te me hedhesh nr e celularit ne pm. lol lol
Se mos me nis nr e kembes :mad::mad:

lol lol
Apo se kishim dhe nr e njejte te kembes lol
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Uaaa cke mer cke?
Ky o prezantimi me i bukur:D
Temen si tduan le ta mbyllin, mjaft me falet dashuri:p
 

titan

Requiem for a dream
Uaaa cke mer cke?
Ky o prezantimi me i bukur:D
Temen si tduan le ta mbyllin, mjaft me falet dashuri:p
prit prit se une kam me bollek, po kaloj ne privat mos ta prish temen lol lol
 
  • Haha
Reactions: NGU

Didi

C'est la vie.
Kur t’ua mbyll Supermoderatorja temen ju, te fryni syte pastaj 🤪🤣🤣
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Lejen e keni :)
Kaq doja, tkem e une teme prezantimi lol
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Mos vidh mo foto gocash zeksy ne instagram e ti vesh ke profili jot se do te denoncoj. :p
Po e gjete ne google/insta/facebook kete foto, te premtoj qe do e kesh nga un nja amerikane lesh verdh qe pelqen meshkujt te urt e te but si ti....falas ! :p
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Qenka serioze ceshtja, une heq dore e po shof champions league mo mire.

Mire se erdhe @NGU e qendrim te kendeshem ne gjirin tone. Te Puc ,,:p
Mos hapsh teme ti, se ta tregoj une:p lol
 

Didi

C'est la vie.
Ste bie rradha se cdo levizje e imja ne forum kalohet ke tema Chit Chat nga @Didi :p
Ene statuset qe boj ne Fb i shof naiher ke Chit Chati, me ka bo me fiksime. lol
A u fiksofsh njehere e mire ishalla.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Tash a kemi me flejt 1 ore ma pak a ma shume?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top