• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hi all

N0

Ding Ding!
Mire bere qe u prezantove se s’te njihja me pare. Mire se erdhe.
Nga te kemi?
 

Tip

Antarë i Respektuar
Tip si e ke gjet fiks qe vdeksh ishalla :p gjumi spo me ze nat dit menia ke logelushi me rri :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :p
Yyyyt ty thaft goja! Pa tpi kafen ty qoft larg!

Mogli o bo per tu martu ti thu logelush... pse smartiheni bashk ju?
 

Tip

Antarë i Respektuar
Hec mer se po tjap 10 kafe vetem thyj qafen :p
Kam gjet 3 hamshora sme duhen logelusha :p :p
Me mdhon 10 kafe nga ato qe te thash un, i bi me vdek 10 her rresht ti!

P.S Meqe ra llafi te varrimet:

@Barnaba frymzohu! Cin nga kto do thoshe te varrimi S.....t

1689715
 
Top