• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hi Gajs!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Dyrri

Antar Aktiv
Si fillim po prezantoj veten shkurtimisht se bemat e mia njihen anemban trojeve shqiptare :p si the master of synetlliqeve me gshon rrushi ne bashkpunim me ortakun time @MrCool , Jam Dyrri per shoqnin hamshori-rroskovec 41 vjec me origin nga erseka lindur ne bushtric kuks (sjam kushua I @Dorina ) rritur ne rroskovec qytetar I Europe's tash e 21 vjet aktualisht banues ne koder kamze I divorcuar 3 her pa femi , tullac pa mjeker qose nga natyra I mbajtur pa bark se fukara skemi te ham kerkoj 1 zonj,vejush,mama te ndare nga burri per qellime serioze krijimin e nji familje tradicionale shqiptare te gjithe te interesuarat tme kontaktojn ne my inbox te le CV edhe ju premtoj do shqyrtohen me imtesi po UA bej te ditur qe tani do ket edhe vones sepse do kem kerkesa por do ju pergjigjem te gjithave pa perjashtim, shan @Senseo te dekt kenzo :p pa no thekth mallkon @Frank tu thyft shishja uzos puth @MrCool MA's veshit :p shpresoj te argetohemi gajs mbi te gjitha gjetsha nuse se po kthehem ne impotent kam prb me kamion me zor me mer te parin :p!
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Te lash per ne fund mi se je vajz ske pension :D ste shikoj si perfitim flm xhan :p ndjes po emocionet me kaplyen ne prezantimin Tim rrezatues :D
Po de , un mundin e gzo dikush tjeter frutat 😏. Mir mtha daj @Frank , tjeter kush lodhet dhe tjeter kush gezohet 😂
 

N0

Ding Ding!
Rehatou derman, si ne shtepine tende dhe
Mos bej sherre se ptauuuu kokes e ke.🤣🤣🤣
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top