Hidhet shorti për çerekfinalet e Kupës së Shqipërisë

WhatsApp-Image-2021-02-24-at-11.01.19-600x338.jpeg.jpg

Është hedhur në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit shorti për ndeshjet e fazës çerekfinale të Kupës së Shqipërisë.

Kështu goglat vunë përballë njëra-tjetrës në këtë fazë të kompeticionit të dytë më të rëndësishëm futbollistik në Shqipëri këto çifte; Laçi-Partizani, Vllaznia-Korabi, Teuta-Kukësi, Dinamo-Skënderbeu.

Ndeshjet çerekfinale do të luhen më 17 mars dhe do të jenë vetëm me një takim, ku do të përcaktohet dhe kush kalon në gjysmëfinale.

A2news.com
 
Top