Hila vs Femrat e forumit.

Guest

Antarë i Respektuar
jo mor shok jo😝...or ti cun aty lart shkruhet Hila dhe femrat e forumit ,per ca me fut kot ne dyshime 😝😂😂 se nuk je as pjes e juris 😝
Po e the zeno korrupton me dashuri 😂 ti normal kryetaren ke korruptu ..kryetarja ishte femer 😂 kshu qe :p kaq kisha
 
Top