Hiqet nga Aop list Nick smartt

Harem

Antarë
Do ju lutesha te gjithe Stafit Sop mos te shtojne Aop pa marre ne test me pare si fenomen i ketij smartt

[14:06] <+Olivia> smartt o qen
[14:06] * Quits: merita ([email protected]) (Mirupafshim!)
[14:06] <+Marina> Peshk kemi sot ne furr me patate
[14:06] <+Olivia> :p
[14:06] <+Dorina> Marina
[14:06] <+Dorina> Po vij
[14:06] <Radio> Kenga: Ingrit Gjoni ft. Shpat Kasapi - Faji (Official Video HD)
[14:06] * Joins: ardita ([email protected])
[14:06] * smartt sets mode: +b *[email protected]*
[14:07] <+knvb> ` slaps
[14:07] <+Dorina> A pret
[14:07] <+Olivia> master hajde pv flasim
[14:07] * Olivia was kicked by smartt (jasht)

Ky me te drejte i ben ban por ban ne nick jo ban ne identd mbas bisedes qe bera me te tek dhoma #stafi.

[14:06] * Joins: ` ([email protected])
[14:06] <&Stafi> [`] Nastradini.NeT
[14:07] <+Az> ** smartt sets mode(s) +b *[email protected]*
[14:07] <+Az> ??
[14:07] <smartt> ca esh kjo
[14:08] <SmS> smartt
[14:08] <SmS> ca ben?
[14:08] <smartt> SmS per Zotin ofendoi Olivia
[14:08] <smartt> lexo me lart
[14:08] <smartt> lexo me lart e ke
[14:08] <SmS> ofendoi
[14:08] <SmS> beji +b ne nick
[14:08] <SmS> jo ne identd
[14:08] <smartt> po per Zotin keq me ofendoi
[14:08] <smartt> kot pa i ber gje
[14:08] <SmS> edi ca domethene ajo komande?
[14:08] * Joins: Zoe ([email protected])
[14:08] * Stafi sets mode: +v Zoe
[14:08] <smartt> qen me tha
[14:08] <+Guardian> IDENT+: Zoe ka access AOP ne #Shqiperia pasi identifikohet me nick (Zoe)
[14:08] <+DrAx> smartt: ca ben ore
[14:08] <smartt> jo
[14:08] <+DrAx> se emerdhi prv
[14:08] <SmS> me ate ban
[14:08] <smartt> ca dmth
[14:08] <SmS> le jasht te gjithe
[14:08] <+DrAx> pse me xori tha
[14:08] <smartt> woow
[14:09] <SmS> qe futen me mibbit java
[14:09] <smartt> po ca duheshte te bej
[14:09] <SmS> i di komandat per aop ti/
[14:09] <SmS> ?
[14:09] <smartt> ta fshij ate
[14:09] <smartt> i di
[14:09] <smartt> por per ti ber ban asaj
[14:09] <smartt> pse me dolen dy fusha
[14:09] <+DrAx> ajo beri shaka me ty ku je o qen tha
[14:09] <+DrAx> smartt:
[14:09] <+Az> Jo
[14:09] <+Az> Ashu
[14:09] <+Az> Ban
[14:09] <+Az> Ca bon
[14:09] <+DrAx> ti e hoqe
[14:09] <+DrAx> hmmm
[14:09] <SmS> DrAx
[14:09] <SmS> Az
[14:09] <SmS> po flas?
[14:09] <smartt> DrAx: se lejoj ashtu
[14:09] <SmS> mundem?
[14:09] * ` Hi All
[14:09] <+DrAx> po SmS
[14:09] <+Az> Po
[14:09] <SmS> smartt
[14:09] <+Az> Sms
[14:09] <+Az> Se buk
[14:09] <smartt> po vlla
[14:09] <+Az> Po haja
[14:09] <SmS> i din komandat
[14:10] <SmS> per aop?
[14:10] <smartt> po
[14:10] <SmS> me thuaj qysh vendoset ban ne nick
[14:10] <SmS> ?
[14:10] <smartt> pikcuditse k
[14:10] <smartt> dhe kb
[14:10] <smartt> kto dyja
[14:10] <SmS> jo jo
[14:10] <smartt> me nick?
[14:10] <SmS> ban ne nick thashe
[14:10] * Stafi sets mode: +o SmS
[14:10] -Stafi:#Stafi- OP command used for SmS by SmS
[14:10] * SmS sets mode: +b smartt!*@*
[14:10] <@SmS> Kjo
[14:10] <@SmS> qysh vendoset?
* Retrieving #Stafi modes...
[14:10] * SmS sets mode: -b smartt!*@*
[14:10] <smartt> po
[14:10] <@SmS> ma trego?
[14:10] <smartt> e ben pikcuditse pra pastaj ban dhe nick name
[14:11] <smartt> ke do ta besh ban
[14:11] <+Az> Hahahahaha
[14:11] <+Az> Hahahhahahahahaha
[14:11] <@SmS> smartt
[14:11] <smartt> mendoj pikcuditse dhe kb
[14:11] <smartt> e perjashton
[14:11] <@SmS> me vjen keq
[14:11] <smartt> debohet vetem em pikcuditse dhe k
[14:11] <@SmS> sje i afte
[14:11] <@SmS> te menaxhosh ate qe ke
[14:11] <@SmS> :(
[14:11] <@SmS> Sorry man
[14:11] <smartt> si skam
[14:11] <smartt> kam shum madje
[14:11] <@SmS> keshtu sna ndihmon vetem se na prish pune
[14:11] <smartt> kam shkruajt komandat disa
[14:11] <smartt> jo mer
[14:11] <+Az> smartt
[14:11] <smartt> rasti par ish ky tani
[14:11] <smartt> Az ?
[14:12] <+Az> Din me vu ban ti
[14:12] <+Az> Ne nick
[14:12] <+Az> ?
[14:12] <smartt> po mer
[14:12] <+Az> Si e bo
[14:12] <+Az> Like
[14:12] <@SmS> smartt
[14:12] <@SmS> me vjen keq
[14:12] <@SmS> duhet te marr acc
[14:12] <@SmS> meso komandat
[14:12] * Quits: +pirati_shkodran ([email protected]) (Ping timeout: 382 seconds)
[14:12] <@SmS> dhe te premtoj
[14:13] <@SmS> qe do jem po une ai qe do ta jap
[14:13] <smartt> e ben fraksion ban #dhoma dhe nick name
[14:13] <smartt> a esh kjo
[14:13] <@SmS> ta premtoj kete gje
[14:13] * Parts: +Az ([email protected]) (parting...)
[14:13] <smartt> ore skam problem un lidhur me kte
[14:13] <smartt> sesh asgje per mua ti mbaj mend komandat
[14:13] <smartt> as qe kam problem
[14:13] <@SmS> [14:13] -ChanServ- smartt deleted from #shqiperia access list.
[14:13] <@SmS> [14:13] -ChanServ- smartt deleted from #ndihme access list.
[14:13] <@SmS> [14:13] -ChanServ- smartt deleted from #Stafi access list.
[14:13] <@SmS> smartt
[14:13] <@SmS> me lexo me kujdes
[14:14] <@SmS> Fillo meso komandat per Aop
[14:14] <smartt> i kam mesuar
[14:14] <@SmS> dhe momentin e pare qe do i kesh mesuar
[14:14] <@SmS> eja te bej test
[14:14] <@SmS> dhe menjeher do kalosh aop
[14:14] <@SmS> Automatikisht
[14:14] <@SmS> nga une Ok?
[14:14] <@SmS> te lutem bej part nga ketu dhe #Ndihme
[14:14] * Parts: smartt ([email protected]) (parting...)
[14:14] * Joins: Az ([email protected])
[14:14] * Stafi sets mode: +v Az

KY RIKTHEHET AOP MOMENTIN QE MESON KOMANDAT...
 

chatoshqip

Antarë
Ok... ne rregull vajza dhe djem se ve ne dyshim qe shumica nga ju i njeh mjaft mire komandat ne chat.
Duke lexuar ngjarjen me lart duket fare paster se ai aop nuk ka pasur qellim te krijoje aq dem ne kanal.
E mira eshte te kuptojme se jemi nje chat i vogel me pak usera dhe me pak staf, edhe pse dikush nuk i di komandat kjo nuk perben aspakt problem qe ti besojme @. Mjafton ta informojme sakte se cilat komanda jane te sakte dhe cilat krijojne "zarar".
Ne kete rast duhet te jemi pak elastike sepse nuk eshte bere me qellim te keq.
 

Premium

Antar Aktiv
Jam dakord me error qe jeni nje network sapo I hapur dhe duhen tolerime po ne te njejten koh ta shohim userin si prioritetete par. Aop smartt jam I sigurt qe se ka pas me te keq sepse se kam par naj her edhe si user me abuzu apo te ofendoi. Shpresoj qe ne kalimin e kohes te jet akoma me I kujdesesh. Flm
 
pershendetje te gjithve duke pare biseden rash ne mendim qe aop-i i hequr ka ska pas qellim tkeq, komandat ndoshta si di shum mir por esht gje qe rekuperohet mjafton optimizimi qe ka per te ndihmuar serverin :) po t punoj pak me sop-at aop-i ne fjal ke komandat kryesore qe ka mangesira e ndihmojm per mua ti jepet nje shanc !!
 

Sugar

Antarë i ri
Prsh te gjitheve.. dhe un mendoj se aopi ska pas qellim t keq.. por mendoj dhe qe para se te ipet nje acc duhet me ber si nje tip "prove" me par sadopak si esht me komandat qe te evitohen te tilla gjerash.. me korigjoni nqs jam gabim..
Paciiim all <3
 

Premium

Antar Aktiv
Jam dakord me Sugar esht ide e mire qe kur te shtohet dike te lihet ne prov sadoqoft qe te njihet ne staffin aop-sop dhe te ushtroj aftesit e tij apo saj dhe pastaj te kaloi aop definitivisht. Flm dhe klm
 

Harem

Antarë
Jam dakort me parafolesit por nese lexoni ne fudn te postimit kam thene ky rikthehet aop momentin qe meson komandat personalisht kam folur me te dhe i kam thene qe momentin e pare qe do kem kohe te lire vet personalisht kur ta shoh online do e marr dhe do e ndihmoj ne permisimin e komandave primare per nje aop dhe rregullat qe ai duhet te dije :)
 
Top