Hiqet Permanent Aop Lushi

Harem

Antarë
Hiqet nga acc list Aop Lushi per sjellje te pa hijshme ndaj sop..

[21:34] <SmS> [21:32] <&Mega> !ban Suela-qeflija
[21:34] <SmS> Mega
[21:34] <SmS> lejohet
[21:35] <&Mega> se lexove ca tha
[21:35] <&Mega> prani
[21:35] <SmS> [21:32] * citybank sets mode: +b *!*@Fajtori-3D9450FB.access.telenet.be
[21:35] <SmS> [21:32] * Suela-qeflija was kicked by citybank (citybank)
[21:35] <&Mega> i bona ban
[21:35] <&Mega> SmS
[21:35] <&Mega> ska faj ai
[21:35] <&Mega> se ajo shkrujti banal me
[21:35] <&Mega> prani
[21:36] <SmS> cops
[21:36] <SmS> Jo kb
[21:36] <SmS> !ban nick
[21:36] <SmS> :)
[21:36] <+cops> Lol sms
[21:36] <SmS> se kemi lluksin akoma
[21:36] <SmS> me bere kb
[21:36] <+cops> Pak
[21:36] <SmS> per raste tilla
[21:36] <+cops> Ishte
[21:36] <SmS> cops
[21:36] <+cops> Doja bej mujore
[21:36] <SmS> Po te them ne tilla jo kb
[21:36] <+cops> Lol
[21:36] <SmS> ban nick
[21:36] <&Mega> [21:32] (Suela-qeflija) me pelqejn cunat me bibilush 30 cm e siper
[21:37] <&Mega> kshu me e lon ee
[21:37] <&Mega> me shkrujt?
[21:37] <+cops> Mega mos vrit trunin
[21:37] <&Mega> te thash qe shkrujti banal me lal
[21:37] <+cops> Lol
[21:37] <SmS> Mega
[21:37] <+cops> E mbaj un per siper
[21:37] <&Mega> jo lal
[21:37] <SmS> po beje ban nick
[21:37] <SmS> :)
[21:37] <&Mega> un s lexoj kto
[21:37] <&Mega> se jom goc
[21:37] <+Guardian> NDIHME: The Ka nevoje per ndihme.
[21:37] <&Mega> dhe skom hy me lexu kto
[21:37] <&Mega> ban ne nick me i bona
[21:38] <+cops> Mega ec mpuc
[21:38] <+cops> Lol
[21:38] <&Mega> she ky
[21:38] <&Mega> :p
[21:38] <SmS> Mega
[21:38] <SmS> [21:32] * citybank sets mode: +b *!*@Fajtori-3D9450FB.access.telenet.be
[21:38] <SmS> [21:32] * Suela-qeflija was kicked by citybank (citybank)
[21:38] <+cops> Lol
[21:38] <SmS> ky i beri kb
[21:38] <&Mega> po un jom Mega
[21:38] <SmS> jo ban nick
[21:38] <SmS> lol
[21:38] <&Mega> sjom cops
[21:38] <+cops> Cops perton ja fut direkt ip
[21:38] <+cops> Me cell
[21:38] <&Mega> SmS sma merr menja qe te pelqejn kto ty qe shkrujn kshu :p
[21:39] <&Mega> apo ?
[21:39] <&Mega> jom gabim?
[21:39] <+cops> Mega sms vdes per kto
[21:39] <SmS> [21:38] <+cops> Cops perton ja fut direkt ip
[21:39] <SmS> [21:38] <+cops> Me cell
[21:39] <+cops> Ahahah
[21:39] <SmS> duhet te marr si poziten si sop me te fol
[21:39] <SmS> ?
[21:39] <SmS> spo te flisja si sop deri tani
[21:39] <SmS> po te keshilloja
[21:40] <+cops> Sms skam ge bej me opoziten
[21:40] <SmS> Mega sme pelqejne
[21:40] <+cops> Jam pushtet
[21:40] <SmS> cops
[21:40] <&Mega> SmS pse me qorton pra?
[21:40] <&Mega> :p
[21:40] <SmS> sdua ta perdor pushtetin
[21:40] <&Mega> sbona asi gabim
[21:40] <&Mega> me duket ktu
[21:40] <SmS> e kam besdi
[21:40] <&Mega> ca Pushteti thu me?
[21:40] <SmS> Mega
[21:40] <SmS> Lol
[21:41] <&Mega> euu zoti modh
[21:41] <SmS> po flas me cops
[21:41] <+cops> Sms je me njerin e gabuer lali
[21:41] <&Mega> ok
[21:41] <+Lushi> hahahahahhahahaha
[21:41] <SmS> cops
[21:41] <SmS> Mire pra ca te them une
[21:41] <SmS> beje prap :)
[21:41] <+cops> Cops tani pin cic
[21:42] <+cops> Perseri e bej kur flasin ashu
* Retrieving #Stafi modes...
[21:42] <SmS> cops
[21:42] <SmS> ca foli nicku Suela-qeflija!
[21:42] <SmS> ?
[21:43] <+Lushi> 21:33] <Suela-qeflija> me pelqejn cunat me bibilush 30 cm e siper
[21:43] <+Lushi> :)
[21:43] <SmS> dhe mori ban
[21:43] <SmS> ne nick?
[21:43] <+Lushi> yess
[21:43] <SmS> atehere
[21:43] <SmS> ca duhet kb
[21:43] <SmS> ?
[21:43] <+Lushi> se ishte proxy
[21:43] <+Lushi> hengri dhe akill
[21:43] <+Lushi> hahahahahahaha
[21:43] <SmS> E dallove ti se ishte proxy?
[21:44] <+Lushi> un po
[21:44] <SmS> pse nuk i bere ti kb qe kur hyri
[21:44] <SmS> pa folur?
[21:44] <+Lushi> thjesht i kisha duart e zena
[21:44] <+Lushi> po shikoj nje film pornografik
[21:44] <SmS> !k Lushi kujdes fjalorin!
[21:44] * Lushi was kicked by Stafi (kujdes fjalorin! (SmS))
[21:44] * Joins: Lushi ([email protected])
[21:44] * Stafi sets mode: +v Lushi
[21:44] <+Lushi> SmS ti pse bo kick tani
[21:45] <SmS> Kuptojeni njeher e mire nuk e kemi lluksin akoma per te nxjerr usera me kb nuk them se do i lejme te shajne e te bejne
[21:45] <+Lushi> 1 dit u bone sop
[21:45] <SmS> por behuni pak me tolerant
[21:45] <+Lushi> dhe ndryshove komplet
[21:45] <SmS> Lushi
[21:45] <SmS> sepse ktu ka dhe femra ok?
[21:45] <+Lushi> leji mer cunat rehat
[21:45] <+Lushi> ta shijojn chatin
[21:45] <+Lushi> e bone si repart ushtarak
[21:45] <SmS> dhe nese ti sdi te respektosh nje vend ku ka femra eshte mungese e jotja jo e imja?
[21:46] <+Lushi> shiko se dole jasht temes komplet
[21:46] <SmS> brenda temes jam
[21:46] <+Lushi> perqendrohu te rregullorja
[21:46] <SmS> [21:45] <SmS> Kuptojeni njeher e mire nuk e kemi lluksin akoma per te nxjerr usera me kb nuk them se do i lejme te shajne e te bejne
[21:46] <SmS> [21:45] <SmS> por behuni pak me tolerant
[21:46] <+cops> Brb shifni main
[21:46] <+cops> Lerni llafet
[21:46] <+Lushi> cops zemer
[21:46] <+Lushi> un nderyva per ty
[21:46] <+Lushi> se ishte gati me te heq aopin
[21:46] <+Lushi> se nuk rri dot pa u gric ky
[21:47] <+cops> Lushi mos vraj trurin per mu vlla
[21:47] <+cops> Sma ndin cfar shkrujn ktu
[21:47] <+Lushi> mir pra ktheja mos e lejo te tflasi si oficeri ushtarin
[21:47] <+Lushi> se ka dhe shefa te tjer siper ktij
[21:47] <+Lushi> ktu qendro bukuria
[21:48] <SmS> Lushi
[21:48] <+cops> Lushi amon
[21:48] <SmS> e vertete se ka shefa
[21:48] <+cops> Se sma ndin per acsses
[21:48] <+cops> Mu
[21:48] <SmS> por une e thash fjalen time
[21:48] <SmS> jo dac merreni si keshille
[21:48] <SmS> dac merreni si presion
[21:48] <+Lushi> SmS thjesht clirohu nga emocionet
[21:48] <SmS> ju dini dhe veproni tani
[21:48] <SmS> :)
[21:48] <+Lushi> dhe shijoje
[21:48] <+cops> Sms me mus bjeri shkurt
[21:48] <+cops> Stop taking with
[21:48] <+cops> Me
[21:48] <SmS> e mire pra se flasim
[21:49] <SmS> ne nje hap te dyte
[21:49] <SmS> ;)
[21:49] <SmS> kete here fola si sms :)
[21:49] <+Lushi> hahhahaahahaa
[21:49] <+Lushi> ej seriozisht eke ne jemi shok ktu
[21:49] <+cops> Sms ke hyr me vones tek fajtori lali
[21:49] <+cops> Paske marr veten qafe
[21:50] <+Lushi> cops hahahahahahaha
[21:50] <SmS> e 3 muaj kam
[21:50] <+cops> Jam user I fajes qe 98
[21:50] <SmS> i ri jam :)
[21:50] <+Lushi> Mega ti si mendon
[21:50] <+cops> Kshu se sja vlen te bej debate pa lidhje
[21:50] <&Mega> Lushi ,, un mendoj ti harrojm ca u bo,, dhe te dalim ne Main :)
[21:50] <+Guardian> NDIHME: ChatoShqip_903 Ka nevoje per ndihme.
[21:51] <+cops> Mega un i kam harru me koh
[21:51] <+cops> Lol
[21:51] <&Mega> ;)
[21:51] <+cops> Se. Vras mendjen

Nderkoh ke ndihme
[21:50] * Joins: ChatoShqip_903 ([email protected])
[21:51] * Ndihme sets mode: +o SmS
[21:51] -Ndihme:#Ndihme- OP command used for SmS by SmS
[21:51] * SmS sets mode: +v ChatoShqip_903
[21:51] <@SmS> ChatoShqip_903 urdhero?
[21:51] <@SmS> ChatoShqip_903 deshiron ndihme?
[21:52] <@SmS> ChatoShqip_903 deshiron ndihme?
[21:52] * Joins: ChatoShqip_454 ([email protected])
[21:52] * SmS sets mode: +b *!*[email protected]*.93A9105B.B4DB2AE0.IP
[21:52] * ChatoShqip_903 was kicked by SmS (#shqiperia Per Chat!)
[21:53] * SmS sets mode: +v ChatoShqip_454
[21:53] <@SmS> ChatoShqip_454 po?
[21:53] <+ChatoShqip_454> per cfar esht kjo dhoma
[21:53] <@SmS> kjo dhome sherben per ndihme
[21:53] <@SmS> rreth kanalit #Shqiperia
[21:53] * Dream^IrC is now known as AlbaniaIrC
[21:53] <+ChatoShqip_454> mir atere do me ndimosh icik tma rrush
[21:53] <@SmS> probleme me bane e gjera tilla
[21:53] <@SmS> po re
[21:53] <@SmS> Lol
[21:53] * SmS sets mode: +b *!*[email protected]*.drikict.net
[21:53] * ChatoShqip_454 was kicked by SmS (#shqiperia Per Chat!)

#Stafi

[21:52] <+Guardian> NDIHME: ChatoShqip_454 Ka nevoje per ndihme.
[21:54] <SmS> cuna
[21:54] <SmS> sa merreni ketu me llafe mund te jepni edhe ndihme apo te beni dicka me te dobishme
[21:54] <SmS> ju sygjerova dicka
[21:54] <SmS> dhe so nevoja me bo rrolin e ironikut
21:54] <+Lushi> SmS un skom brisk me vete
[21:54] <+Lushi> hahahahaha
[21:54] <SmS> se di ta bej edhe une ok?
[21:55] <SmS> [21:54] -ChanServ- Lushi deleted from #shqiperia access list.
[21:55] <SmS> [21:55] -ChanServ- Lushi deleted from #ndihme access list.
[21:55] <SmS> [21:55] -ChanServ- Lushi deleted from #Stafi access list.
[21:55] <SmS> Mqs ske brisk
[21:55] <SmS> futi i part
[21:55] <SmS> :)
[21:55] <+Lushi> dakord yesss sirr
[21:55] * Parts: +Lushi ([email protected]) (parting...)
[21:55] <SmS> Ka tjeter qe ben ironikun?
 
Top