Historia e Keanu Reeves

Lauri

Anunnak
Historia e Keanu Reeves
keanu-reeves-matrix.jpgKur isha 3 vjeç, babai im më braktisi, unë duhej të ndryshoja 4 shkolla për shkak të disleksisë time dhe në fund nuk u diplomova.

Në 23 vjeç, unë humba mikun tim më të mirë, River Phoenix, nga overdose.

Në vitin 1998, unë takova vajzën e vetme që kam dashur ndonjëherë. Ne po prisnim një vajzë, por abortuam në muajin e tetë. 18 muaj më vonë ajo vdiq në një aksident automobilistik. Që atëherë jam shmangur marrëdhënieve serioze.

Motra ime ka leuçemi dhe unë kam dhuruar 70% të tarifës time Matrix për kërkime. Unë nuk kam një super vilë, nuk kam truproje dhe nuk vishem në dyqane

Unë ende marr metro dhe më pëlqen shumë. Sepse në fund besoj se, pavarësisht tragjedive, njeriu i virtytshëm mund të shkëlqejë.

Pavarësisht se çfarë ndodh në jetën tuaj, gjithmonë ja vlen t'a jetoni.

Vullnet, talent, ëndrra. Një histori që gjithmonë të bën shumë përshtypje.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Domethense historia.
@Lauri ndjes ndoshta per injorancen,por kush eshte ky?
 

DeliriumMind

inhale - exhale 🦁☀️
Sa her qe lexoj per te, me kap trishtimi

Nese sgabohem e dashura humbi jeten kur po kthehej perseri te koncerti/festa e Marilyn Manson dhe ka qen full me antidepresiv dhe mixe tjera 😔
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
E kane bo kte Keenin moooo sikur cfare eshte. Mua as nuk me frymzojne fare kta
Kam mjaftueshem fis e te aferm qe ja kalojne ktyre per altruizmin, miresine e ndershmerine! :)

p.s. s'kam asgje kundra ketij, por ndoshta jam dhe nen efektin e posteve mbi ate futbollistin qe kish formuar rrethin ne fushe, ka shku e ngushelluar gruan e shokut (qe ra ne fushe), etj etj. a thua se eshte e jashtzakonshmeeeee... just a little njerezllik i duhet robit te kete!
 

Marla

Antarë i Respektuar
E kane bo kte Keenin moooo sikur cfare eshte. Mua as nuk me frymzojne fare kta
Kam mjaftueshem fis e te aferm qe ja kalojne ktyre per altruizmin, miresine e ndershmerine! :)

p.s. s'kam asgje kundra ketij, por ndoshta jam dhe nen efektin e posteve mbi ate futbollistin qe kish formuar rrethin ne fushe, ka shku e ngushelluar gruan e shokut (qe ra ne fushe), etj etj. a thua se eshte e jashtzakonshmeeeee... just a little njerezllik i duhet robit te kete!
Gjeloze :p lool
 
Top