Historia juaj

Jetmira

Antarë i Respektuar
Aq e mbare kam qene sa nuk ja keni idene lool.
Hypja ne biciklete rrezohesha sa here,po deri kur e msova su ndala.
Hypja ne peme,kam thyer krahun e sa here jam bere me shenja nga kembet.
E akoma i kam ato shenja ;);).
Akoma e njejta jam,nuk do ndryshoj kurre.
 

Sirius.

Sapiosexual!
Asnje prapesi ne vecanti rob i urte me libra e lapsa gjithe diten Lol

Vetem doja te behesha doktoreshe si gjysma e fisit tim dhe ballcamosja bretkocat e shkreta, mjekoja macet pasi ju kisha pre bishtin kapja gjarperinj ja kshu gjerash kafsherore lol
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Asnje prapesi ne vecanti rob i urte me libra e lapsa gjithe diten Lol

Vetem doja te behesha doktoreshe si gjysma e fisit tim dhe ballcamosja bretkocat e shkreta, mjekoja macet pasi ju kisha pre bishtin lol
Maceve? ?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Asnje prapesi ne vecanti rob i urte me libra e lapsa gjithe diten Lol

Vetem doja te behesha doktoreshe si gjysma e fisit tim dhe ballcamosja bretkocat e shkreta, mjekoja macet pasi ju kisha pre bishtin kapja gjarperinj ja kshu gjerash kafsherore lol
Po cne mjeke o korbe, ti je e shkelqyer per FBI lool
 
  • Haha
Reactions: Ivy
Top