• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

holaa

Status
E mbyllur për postime të tjera.
pershendetje une jam topo_xhixho , miushja me e re ketu ... dhe kjo fale aleksus.
jetoj ne tr dhe punoj si ing ne nje institucion shteteror.
shpresoj te kalojme mire ketu.
 

arch_modern

tHe WoRlD iS mInE
Pe: holaa

Se pari:Mire se vjen topo-xhixho:)...E dyta: miushja me e re?? pse kush tjeter ishte miush ne kete forum? lol...

Wow po edhe ti more Aleks i tmerrshem paske qene... imagjino kur njihet me dike Aleks, pytje e pare: si je, kush je? e dyta: Lexohemi ne forum...hahahha
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Mosha
33
Vendndodhja
Deutschland
Pe: holaa

Mir se erdhe...

alekus ti kur te takosh gjith shoqerin thuj je i rregjistrum ke forumivirtual... po te than jo ik thuj ste flas mo rregjistrohu atje dhe flasim :p
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: holaa

...mir se erdhe lol...kalofsh bukur....po nje sugjerim...nderro gjinin ( se ne vende te miushit te vjen miushja...dhe jo per gje, po te con ne konfuzion mental )
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top