• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Homoseksualet

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Sme ndodh mua . Ska pse cuni im te behet gay 😝
Femija eshte kurioz
Gjerat/diferencat ja shpjegon
Un jam freegender dhe per mu le te behet dhe Batman kur te rritet
Do ta mbeshtes gjithmon dhe do ti mesoj te bej te njejten gje kur shikon skena te papelqyeshme
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Imagjino me i tregu qe cunit njeher i kam ble nje kukull barbie sepse ma kerkoi vet... qe luan me make up e mi dhe sot ne mengjes me vuri buzkuq lol
Imagjino te tregoj qe i kam ble leggings me zemra ahhahahahah ai vdes per ato

Merrni ntelefon servizi sociali tani qe tma heqin cunin.
kur fillo merr kot ti , zor se ka din e imon me te nal

boj ca te dush o goc ,por mos lidh cdo diksutim me veten, deri dje skishe djale , thoje vllai
po flasim ne pergjithesi si e konceptojme
por sigurisht qe gjithkush ka jeten e tij, e nese do kishim dike nga familja me cyryk vapori te thym do e mbeshtesnim se sjemi kaq te mykyr
thjesht neveria eshte kur e sheh dicka , dhe kaq ma detyron kushdo te jete qofte femija ime, vllai, shoku, miku ...syte mos mi perdhunoj!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Per aq kohe sa nuk me dalin para syve te mi tu be puçi puçi, we’re good.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
kur fillo merr kot ti , zor se ka din e imon me te nal

boj ca te dush o goc ,por mos lidh cdo diksutim me veten, deri dje skishe djale , thoje vllai
po flasim ne pergjithesi si e konceptojme
por sigurisht qe gjithkush ka jeten e tij, e nese do kishim dike nga familja me cyryk vapori te thym do e mbeshtesnim se sjemi kaq te mykyr
thjesht neveria eshte kur e sheh dicka , dhe kaq ma detyron kushdo te jete qofte femija ime, vllai, shoku, miku ...syte mos mi perdhunoj!
Ne te vertet ketu brenda me eshte uruar tme lindi femije gay
Skam than ndonjeher vllai 😊
Se kisha problem at'here dhe se kam problem tani
Kaq
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Ne te vertet ketu brenda me eshte uruar tme lindi femije gay
Skam than ndonjeher vllai 😊
Se kisha problem at'here dhe se kam problem tani
Kaq
nuk merrem me traplliqe te tilla une
ama mendimin tim ske pse ma tollovit si do ti, apo dikush tjeter

ta thashe cfare eshte per ty e drejte , nuk eshte per cdo kend.
kaq e une
 
Last edited:

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
don’t say that
A nuk I krijoj zoti dhe homosexualet
Shifni si njerez pastaj shifni se ku I fusin turinjte
Besimtari i cili beson se Zoti eshte i Pagabueshem, nuk beson se po i njejti Zot edhe i krijon si te tille edhe e ndalon nje gje te tille. Bie ndesh me logjiken e shendoshe dhe parimet fetare qysh ne start.
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Besimtari i cili beson se Zoti eshte i Pagabueshem, nuk beson se po i njejti Zot edhe i krijon si te tille edhe e ndalon nje gje te tille. Bie ndesh me logjiken e shendoshe dhe parimet fetare qysh ne start.
shiko une nuk dua te ofendoj as fene dhe as homosexualet
Their ass their business!
Ideja eshte se mua nuk me pelqejne mallkimet!
skam pse mallkoj nje njeri gey pse nuk i pelqejne femrat apo anasjelltas!
Nese zoti te ka kriju ty I strongly believe qe I ka kriju dhe homosexualet!
That’s all
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
nuk merrem me traplliqe te tilla une
ama mendimin tim ske pse ma tollovit si do ti, apo dikush tjeter

ta thashe cfare eshte per ty e drejte , nuk eshte per cdo kend.
kaq e une
Nuk e di cfare ke moon por po kapesh me personin e gabuar.
Dhash nje mendim dhe kaq
Nese smund te shpreh cfare mendoj ateher kot qe rri dhe ne ket format
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Nuk e di cfare ke moon por po kapesh me personin e gabuar.
Dhash nje mendim dhe kaq
Nese smund te shpreh cfare mendoj ateher kot qe rri dhe ne ket Fv.
pse moj vajze ke manine cdo gje ta kalosh ne personale?
eshte tema e dhunes , e kalon ne personale.
eshte tema e homove e kalon ne personale

po flasim per fenomenin...pa perfshire as familjaret e as farefisin...e thjeshte no
Ti thua me kane thene tu befte djali homo...po he tani me kto tollovira do merremi?

nejse , e teprova e une cik ..sorry
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
pse moj vajze ke manine cdo gje ta kalosh ne personale?
eshte tema e dhunes , e kalon ne personale.
eshte tema e homove e kalon ne personale

po flasim per fenomenin...pa perfshire as familjaret e as farefisin...e thjeshte no
Ti thua me kane thene tu befte djali homo...po he tani me kto tollovira do merremi?

nejse , e teprova e une cik ..sorry
Ke te drejte 😕
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
don’t say that
A nuk I krijoj zoti dhe homosexualet
Shifni si njerez pastaj shifni se ku I fusin turinjte
Jo nuk i krijoi njerez ato .ato jan kafshe nen lekuren njerezore
Kur zoti krijoi nje femer nje mashkull
Nuk krijoi dy meshkuj per te vazhdu jeten
U shofte rraca tyne i qit zoti fare
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
don’t say that
A nuk I krijoj zoti dhe homosexualet
Shifni si njerez pastaj shifni se ku I fusin turinjte
Jo daisy ..zoti te jep mundesine te jesh i lire te zgjedhesh... problem eshte ne identifikim te se mires e te se keqes..
Konceptimet e se mires sjan per te gjithe njelloje..
E per cdo zgjedhje ne besimtaret te seciles fe dime qe kemi pergjegjesi ne zgjedhje e do pergjigjemi per veprimet jasht normales per ne...
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Jo daisy ..zoti te jep mundesine te jesh i lire te zgjedhesh... problem eshte ne identifikim te se mires e te se keqes..
Konceptimet e se mires sjan per te gjithe njelloje..
E per cdo zgjedhje ne besimtaret te seciles fe dime qe kemi pergjegjesi ne zgjedhje e do pergjigjemi per veprimet jasht normales per ne...
Skam cte shtoj ... 👏
 
Top